מוקי אברמוביץ מונה ליו"ר איילון ביטוח

יו"ר איילון אחזקות ומנכ"ל איילון ביטוח, ברכו את אברמוביץ על בחירתו לראשות הדירקטוריון וציינו, כי ניסיונו הניהולי העשיר הוא נכס אסטרטגי ותוספת כוח משמעותיים וחשובים לאיילון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת איילון ביטוח, בהמלצת דירקטוריון חברת האם איילון אחזקות, בחרה באיש הביטוח הוותיק משה (מוקי) אברמוביץ לכהונת יושב ראש הדירקטוריון של איילון ביטוח, במקומו של ישראל דוד, שהודיע בחודש יוני השנה על רצונו לסיים את תפקידו.

אברמוביץ | צילום: עיריית רמת גן

אברמוביץ, מאושיות ענף הביטוח בישראל, כיהן במשך שנים רבות במגוון תפקידים בכירים בשוקי הביטוח והפיננסים, ובהם, בין השאר, כמנכ"ל משותף בהראל חברה לביטוח, כמשנה למנכ"ל הראל השקעות בביטוח ופיננסים, כמנכ"ל הכשרת הישוב ביטוח, וכדירקטור בשורת חברות מתחומי הביטוח והפיננסים. עד למינויו כיו"ר איילון ביטוח כיהן אברמוביץ כדירקטור חיצוני בחברת הביטוח "הפניקס".

אברמוביץ, שהינו בוגר האוניברסיטה העברית בראיית חשבון, מעורב גם בפעילות ציבורית בהתנדבות; כיהן כמשנה לראש העיר רמת גן ויו"ר החברה הכלכלית רמת גן, ועד הבחירות הקרובות לרשויות המקומיות מכהן כחבר מועצה וחבר הנהלת העיר רמת גן. שלמה גרופמן, יושב ראש איילון אחזקות, החברה האם של איילון ביטוח שהמליץ בפני הדירקטוריון על המינוי, ואריק יוגב מנכ"ל איילון ביטוח, ברכו את אברמוביץ על בחירתו לראשות הדירקטוריון וציינו, כי ניסיונו הניהולי העשיר בכלל ובענף הביטוח בפרט הוא נכס אסטרטגי ותוספת כוח משמעותיים וחשובים לאיילון. יוגב הודה במעמד הבחירה באברמוביץ גם ליושב הראש היוצא, ישראל דוד, שסייע רבות בייצובה של איילון והתוויית האסטרטגיה העסקית העדכנית של החברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email