מותו הטראגי של סו"ב שמעון אזולאי התקבל בהלם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גופתו של סו"ב שמעון אזולאי, שדר רדיו חיפה ותושב קריית טבעון, נמצאה השבוע מול חוף הבונים. אזולאי בן 63 , נעדר מאז יום ראשון בבוקר כשיצא מביתו שבקריית טבעון. כאמור, בלילה שבין ראשון לשני נמצא ללא רוח חיים בים מול חוף הבונים. אזולאי היה חבר ותיק בלשכת סוכני ביטוח, ובמקביל שדרן ותיק ברדיו חיפה ומגיש התוכנית השבועית "שיר ישראלי".

המשטרה, בסיוע מתנדבים, יחידת הכלבנים וספינות שיטור ימי איתרו בתחילה את רכבו של אזולאי, סמוך לחוף הבונים ומאוחר יותר אותרה אף גופתו. לא נמסרו פרטים על נסיבות מותו הטראגי.

רוזנפלד ואזולאי. צילום: מתוך פייסבוק

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, מסר בעקבות הודעת המשטרה: "קשה להכיל את הבשורה המרה. קיבלתי את ההודעה כי שמעון נעדר ואחר כך נמצא ללא רוח חיים.

"שמעון אזולאי ז"ל היה מאושיות הביטוח בצפון. בהלם מוחלט ובתדהמה גדולה קיבלנו את הבשורה על מותו הטראגי. שמעון היה מעמודי התווך של כנסי הלשכה בצפון במשך שנים רבות, ויותר מכל חבר יקר עם נתינה ענקית ונשמה גדולה. יהי זכרו ברוך לעד".

סו"ב מיכה אדוני, יו"ר מחוז חיפה והצפון מסר: "מחוז חיפה והצפון ולשכת סוכני ביטוח בישראל משתתפים באבלה הכבד של משפחת אזולאי על מותו בטרם עת ובאופן טרגי של סוכן הביטוח ושדר הרדיו שמעון אזולאי ז״ל. יהי זכרו ברוך".

בלוויה שהתקיימה ב-14 בינואר השתתפו מאות סוכנים. בלוויה ייצגו את הלשכה יו"ר מחוז הצפון מיכה אדוני, יו"ר סניף חיפה אניה לוין, חברי המועצה הארצית יובל ארנון ויעקב שכנר. נשיא הלשכה ספד לאזולאי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email