מחוברים: הכנס השנתי באילת יתמקד השנה בביטוחים עסקיים

בלשכת סוכני ביטוח נערכים לכנס אלמנטר 2016 שייפתח ב־19 בספטמבר באילת. ההרשמה החלה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס אלמנטר 2016 של לשכת סוכני ביטוח ייפתח בפביליון של מלון HERODS באילת ב־19 בספטמבר 2016 ויימשך עד ה־22 בספטמבר. הכנס נושא את הכותרת "מחוברים", המכוונת לכך ש"קשר אישי הוא אלמנטרי". בלשכת סוכני הביטוח צופים את השתתפותם של כ־1,700 איש בכנס. ההרשמה לסוכנים חברי הלשכה החלה באתר הלשכה והיא תיפתח גם לחברות הביטוח ב־19 באוגוסט. עד כה נרשמו 300 סוכנים לכנס.

על הכנס אחראים אריק ורדי, יו"ר ועדת סניפים ואירועים, רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה ואריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח כללי. המשתתפים יתארחו הפעם בשבעה בתי מלון – דן, הרודס, רויאל ביץ', הילטון מלכת שבא, רויאל גארדן, המלך שלמה ומלון ריביירה לראשונה.

לדברי ורדי בכנס ישתתפו חברי כנסת ובכירים מעולם הביטוח, הפיננסים והמשפט; מרצים ומרצות בעלי שם בהם ד"ר יניב לויתן, מאסטרו רוני פורט, איציק להב, ד"ר איריס בראון, והשחקנית שרה פון שוורצה; במסגרת הכנס יתקיימו גם מופעים מוסיקליים שבמרכזם הופעה של להקת טיפקס, חגיגה לילית ומופעי סטנד אפ.

אריק ורדי
אריק ורדי

במרכז הכנס יפורסמו תוצאות סקר שביעות הרצון של סוכני הביטוח מחברות הביטוח בתחום האלמנטרי; בימים הקרובים יחל השאלון הטלפוני של הסקר. כמו כן ייערך בכנס חידון ידע מצולם בעזרת טכנולוגיה חדישה ונושא פרסים, כשהשואלים הפעם הם יושבי ראש סניפים ומחוזות.

לדברי מונין, הכנס יתמקד בצד המקצועי בביטוחים העסקיים, לאחר שהכנס הקודם התמקד בביטוחי אחריות למיניהם וקדם לו כנס ביטוח רכב ודירה. "הכנס יעסוק בקשר בינינו לבין בתי העסק", מסביר מונין. "טיפים על דרכי העבודה מול המבוטח, והחיתום העסקי, וכן סוגיות שונות בפוליסות הקבלניות; סוגיות משפטיות לגבי הקשר בין המבוטח, הסוכן והמבטח. פאנל מרכזי יעסוק ב'מי מקשיב ללקוח' בהשתתפות מנהלים ואנשי שירות וצרכנות. כמו כן נצלול לעולם מניעת הסיכונים ונראה זווית חדשה להסתכלות על תפקידנו בנושא חשוב זה. וכמובן איך אפשר בלי החדשות מעולם הרגולציה, וכן דיון בהשתתפות חברי כנסת על תקציב 2017 והשפעתו על תחום הביטוח".

להרשמה לכנס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email