מחוז דרום אירח את מחוז ירושלים בים המלח

כ-150 סוכנים השתתפו בכנס במלון קראון פלאזה בים המלח * סו"ב יפת בקשי: "הכנס היה ברמה גבוהה ששנים רבות לא נראה כמוהו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום שני השבוע התקיים כנס מקצועי מיוחד במינו בו אירח מחוז דרום את סוכני מחוז ירושלים בלשכה. בכנס השתתפו כ-150 סוכנים וסוכנות, כ-50 מהם ממחוז ירושלים. הכנס התקיים במלון "קראון פלזה" בים המלח ושולב עם בילוי במתקני המלון להנאת המשתתפים.

"הכנס היה ברמה גבוהה ששנים רבות לא נראה כמוהו בעבר. מיד מבחינים שוותק של יו"ר בא לידי ביטוי בארגון ובהצלחת יום עיון זה", אמר סו"ב יפת בקשי, יו"ר מחוז באר שבע הדרום. "את המחוז כיבדו בנוכחותם 150 חברים, זו כמות משתתפים שלא ראינו בעבר במחוז. בנוסף הגיעו אורחים נכבדים כמו נשיאים לשעבר, סו"ב יוסי מנור מהצפון ואודי כץ מהמרכז, וכמובן הנשיא המכהן, סו"ב אריה אברמוביץ. סוכנים וסוכנויות כיבדו את הדרום בנוכחותם, סוכנות דנר ,סוכנות אגוז, יושבי ראש מחוזות וסניפים. גם המועמדים לנשיאות הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, סו"ב אורי צפריר וסו"ב מוטי דהרי הגיעו לכנס".

יפת בקשי ושמואל אשורי

בדברי ברכתו בכנס סקר בקשי, שמסיים את תפקידו כיו"ר מחוז באר שבע והדרום לאחר שבע שנים, את פעילויות המחוז בשנים אלו. בקשי הדגיש בדבריו את חשיבות החברות בלשכה ויתרונות חברות בלשכת סוכני הבטוח. בקשי הודה לחברים על האמון שניתן לו לאורך שנות פעילותו בלשכה ואיחל בהצלחה ליו"ר החדש שיבחר.

בכנס ניתנו הרצאות מקצועיות על ידי יו"ר וועדה אלמנטארית בלשכה, סו"ב אריאל מונין, יו"ר וועדת בריאות, סו"ב יואל זיו ומנהל מרחב כלל ביטוח, רן ברעם.
סו"ב שמואל אשורי, יו"ר מחוז ירושלים, אמר ל"ביטוח ופיננסים" על הכנס כי "זה היה יום עשיר בפעילות, ידע, בילוי ואוכל מעולה. בדבריי לסוכנים אמרתי שכרתנו ברית, אני ובקשי, שנקיים כנס משותף כזה בכל שנה ובכל תפקיד שנהיה בו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email