מחוז השפלה אירגן כיף ל-100 חיילי גולני שלחמו בצוק איתן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-100 חיילי גולני שלחמו בעזה במבצע צוק איתן נהנו בתחילת השבוע מיום כיף שאורגן להם על ידי מחוז השפלה בלשכת סוכני הביטוח, בשיתוף עם חברת איתוראן. החיילים נאספו מבנימינה על ידי יו"ר מחוז שפלה אורי ששון, יו"ר סניף רחובות/ נס ציונה אודי הוד, חבר הסניף מוטי דהרי וכוכי זיכרמן, מחברת קשת הפקות.

לדברי הוד, "הרעיון עלה במבצע צוק איתן, כשנסענו לבקר חיילים פצועים בבית החולים ברזילי באשקלון כדי לעודד את רוחם. חשבנו לערוך להם יום כיף כדי להקל על מצבם. במקביל, סיכמנו עם חברת איתוראן, שנתנה את התקציב וברכת הדרך. הרעיון קרם עור וגידים במהירות, ולאחר שנוצר קשר עם מפקדת החטיבה, נקבע יום והחטיבה החליטה את מי לשלוח".

ששון מדגיש שכל היום הזה נעשה בהתנדבות ובאהבה עצומה לחיילים. "הגענו לבסיס של גולני עם שני אוטובוסים ומשם נסענו עם כל הציוד שלהם. הם הגיעו בדיוק מאזור עזה והיו באימונים".

החיילים הגיעו לפארק המים שפיים, שם עמד לרשותם מתחם VIP סגור. לדברי ששון, "פרשנו את הציוד שהבאנו, כמו מטקות ומשחקי מים. הבאנו גם מעסה שערך להם טיפולים במקום בהתנדבות. היה מאוד מהנה, מרגיע ומשחרר. החבר'ה בהחלט היו זקוקים לעיסויים, לאור המשאות שנטלו על כתפיהם".

"הסברנו לחיילים את מהות תפקיד הלשכה, את התרומה של איתוראן ואת ההשתתפות שלנו כמנהלי האזור", מספר הוד. "החיילים סיפרו רבות על הלחימה בעזה. נוצרה כימיה טובה במהלך שהותנו בשפיים".

בצהריים המשיכו החיילים למסעדת להבות בראשון לציון, שם קיבלו ארוחה מלאה בשרית. "החיילים הגיעו לחוויה גסטרונומית במסעדה טובה, שם קיבלו אותם בשולחנות ערוכים ונתנו להם אוכל ללא הגבלה", מספר הוד. "המשמעת שלהם היתה מעל ומעבר, הם עמדו בלו"ז למופת". "יצאנו משם שבעים ומרוצים לצפייה בסרט בסינמה סיטי", אומר ששון. "כל הקהל במתחם התרגש לראות את החיילים. כולם ביקשו להצטלם עמם וזה היה מעמד מרגש".

לפני תחילת הסרט נשא ששון דברים בפניהם ולאחריו עלה נציג של בסיס גולני שהביע את תודתם למחווה המרגשת. "הם קיבלו מאתנו שתייה ופופקורן ונתנו להם כרטיס ברכה של ברכת הדרך, בשילוב ברכה לחייל. קיבלנו בתמורה מגן כבוד מחטיבת גולני: עבור חברת איתוראן ומחוז השפלה", מציין ששון. "בהחלט נמשיך לערוך שיתופי פעולה עם חיילי גולני, בתקווה שיקרו בימי שלום ולא במלחמות. כסוכני ביטוח, אנחנו ידועים בנתינה שלנו. זה לא רק עניין של עשיית ביטוחים – ברגע שאתה אדם של נתינה הלב הרחב ייפתח גם לחיילים".

"כנראה שנאמץ אותם שוב בהמשך", אומר הוד. "בשבועות הקרובים אנחנו מתכננים לערוך איזושהי הרמת כוסית לרגל ראש השנה, יחד עם ראשי הלשכה. נשארנו עם טעם של עוד. החיילים הודו לנו אישית אחד אחד בתום יום הכיף. מפקדם אמר בסיום שסייענו לחיילים שלו והוא מבקש להודות לנו. התרומה הזו לקהילה מצביעה על הקשר החם שיש לנו עם החיילים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email