מחוז השפלה אירח את הסוכנים הצעירים בלשכה בכנס ביטוח אלמנטרי

כ־120 סוכנים וסוכנות, הגיעו לכנס שהתקיים בראשון לציון; יו"ר המחזור, סו"ב ג'ינה פלד: "הדגשתי בדבריי את חשיבות התמקצעות הסוכן כדי להצליח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחוז השפלה בראשות סו"ב ג'ינה פלד הזמין ליום העיון בביטוח אלמנטרי שערך השבוע, את הסוכנים הצעירים ובראשם יו"ר ועדת הצעירים סו"ב לילך מיטרני. הכנס התקיים במרכז האירועים "לאגו" בראשון לציון והשתתפו בו כ־120 סוכנים וסוכנות, הרבה מעל מספר הנרשמים מראש, לדברי פלד. יום העיון התקיים בשיתוף עם החברות כלל ביטוח ופיננסים, דרכים, אוטו גלס ושגריר.

"החלטתי להזמין את הסוכנים הצעירים כאורחי הכנס ואת יו"ר הוועדה לילך מיטרני, שגם פרגנתי לה על עבודתה", מספרת יו"ר המחוז. "הדגשתי בדבריי את חשיבות התמקצעות הסוכן כדי להצליח, לא להילחם בדיגיטציה אלא ללכת איתה ולגייס אותה לצד הערך המוסף של השירות לטובת הצלחתנו. דיברתי על סיכוני הסייבר כאחד האיומים הגדולים ושביטוח הסייבר הולך להיות הדבר החם הבא ולראות את הקושי והשינויים כהזדמנות", מוסיפה סו"ב פלד.

ג'ינה פלד בכנס | צילום: גיא קרן

בפתח הכנס נשאו דברים גם סוכני הביטוח לילך מיטרני, יו"ר סניף ראשל"צ משה הר לב, אביתר שרעבי, יו"ר סניף רחובות/נס ציונה ואבי שבי, יו"ר סניף אשדוד/אשקלון. בחלק המקצועי שהתרכז כאמור בביטוח האלמנטרי הרצו: עו"ד יעקב עוז, יו"ר ועדת סייבר והגנת הפרטיות בל.ה.ב, שלומי תמן משנה למנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, עו"ד עדי בן אברהם, יועמ"ש הלשכה; שי זהר, סמנכ"ל בכיר, חתם ראשי ומנהל מחלקת עסקים גדולים ומיוחדים בסוכנות אורן מזרח; סו"ב ישראל גרטי, יו"ר ועדת ביטוח אלמנטרי בלשכה; שני פרץ קריב מרצה ומאמנת סטוריטלינג על העברת מסר מהיר ללקוח. בסיום הכנס סקר נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד את פעילות הלשכה בימים אלה וענה לשאלות הסוכנים והסוכנות.

לסיכום אומרת יו"ר המחוז: "הכנס היה מקצועי, מעשיר ועורר דיונים עם קהל הסוכנים והסוכנות. המשתתפים יצאו עם ארגז כלים להצלחה מקצועית, וקיבלתי מהם הרבה מחמאות והדים חיוביים על יום העיון המוצלח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email