מחוז השפלה אירח את מחוז ירושלים להרמת כוסית ויום עיון בריאות

כ־130 סוכנים הגיעו לאירוע אותו ארגן יו"ר הסניף, סו"ב משה לב הר: "הסוכנים קיבלו מידעים וכלים בנושאי בריאות והתגובות היו מדהימות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחוז השפלה אירח את מחוז ירושלים להרמת כוסית לראש השנה וליום עיון בנושא בריאות ביוזמת יו"ר הסניף סו"ב משה לב הר, שגם אירגן את האירוע. "הגיעו כ־130 סוכנים וסוכנות, שזה מספר שיא בסמינר מקצועי", הוא מספר ומוסיף: "זה היה סמינר מקצועי, לא כנס. לא היו שם חברות פרסום או ביטוח, אלא רק אנשי מקצוע שנגעו בנושאים ספציפיים שיכולים לסייע לסוכן בפעילותו המקצועית בהתמקדות בתחם הבריאות. לבד, ללא חסויות. "כמו כן, התגובות היו מדהימות, כולל של סוכנים צעירים, שאמרו שהם לא זוכרים סמינר כל כך מקצועי ומרתק. אנשים לא יצאו מהאולם כמעט לאורך כל הסמינר. התמלאתי באושר לראות את האולם מלא מפה לפה".

כנס מחוז השפלה וירושלים | צילום: באדיבות הלשכה

לאחר דברי פתיחה של משה לב הר, סו"ב ג'ינה פלד, יו"ר מחוז השפלה וסו"ב שמואל אשורי, יו"ר מחוז השפלה, התקיים סמינר גדוש בנושאים וכלים לסוכן בתחום הבריאות.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, בירך את הנוכחים לשנה החדשה ועדכן על פעילות הלשכה; עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, סקר עדכוני רגולציה בנושא ביטוח תאונות אישיות; עו"ד דוד פייל נתן טיפים בנושא תביעות בביטוחי בריאות; סו"ב אולג זרוצקי השווה בין חברות הביטוח השונות את נושא המחלות הקשות; סו"ב עופר חורש סקר את השדרוגים בפוליסת ביטוח הבריאות החדשה מול הישנה; סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה, דיבר על הקריסה האפשרית של ביטוחי הסיעוד הפרטיים; וד"ר אודי פרישמן נתן לסוכנים טיפים בחיתום.

במהלך הסמינר התקיים טקס פרידה ממנכ"ל הלשכה היוצא, רענן שמחי: "נפרדנו מרענן היקר, הענקנו לו תשורה על 5 שנות פעילותו המבורכת", אמר לב הר.

בסיכום אמר לב הר: "אני אישית נכשלתי בשלוש משימות: 1. בהתמודדות עם ביטולי הריסקים ל־3 שנים – בכך שלא הצלחתי לשכנע את הנהגת הלשכה ללכת בדרכי; 2. בנושא שחיקת העמלות בביטוחי הרכב. 3. בהתמודדות מול המכירות הישירות של חברות ביטוח. חשוב שנציג בפני הסוכנים את התמונה כהווייתה ולא נייפה את המציאות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email