מחוז השרון אירח את מחוז ת"א והמרכז להרמת כוסית לראש השנה

יותר מ־200 סוכנים השתתפו השבוע בהרמת כוסית לראש השנה של מחוזות השרון ות"א והמרכז; במרכז הכנס – פרידה ממנכ"ל הלשכה רענן שמחי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־200 סוכנים וסוכנות הגיעו ביום שני השבוע להרמת כוסית משותפת לקראת ראש השנה של מחוז השרון ומחוז תל אביב והמרכז. האירוע שהתקיים באולם קסאנאדו בפתח תקווה, היה יוזמה משותפת של יו"ר מחוז השרון סו"ב דני קסלמן, ויו"ר מחוז תל אביב והמרכז סו"ב נוגה עקל.

סו"ב איילת דן, יו"ר סניף פתח תקווה, הייתה אחראית על ארגון הכנס המשותף, שכלל גם יום עיון מקצועי, ועל תכניו. האירוע התקיים בשיתוף עם החברות – שומרה, איתוראן, פספורטכארד, דרכים, סמארטי ואוטו גלאס. במרכז הכנס המשותף עמדה הפרידה המרגשת כפי שמעיד קסלמן, ממנכ"ל הלשכה רענן שמחי, שיפרוש לבקשתו בעוד כחודשיים מתפקידו.

מימין: דני קסלמן, רענן שמחי, נוגה עקל, ליאור רוזנפלד ואיילת דן | צילומים: גיא קרן

קסלמן מספר: "דיברתי לזכותו, על נאמנותו ללשכה ועבודתו המצוינת. הבעתי צער על כך שהוא עוזב ואיחלתי לו בשם הסוכנים הצלחה בדרכו החדשה. המעמד היה מאוד מרגש לכולנו".

את הכנס פתחה איילת דן בדברי ברכה בשם שני המחוזות השותפים לאירוע; בחלק המקצועי השתתפו: עו"ד עדי בן אברהם, יועמ"ש הלשכה, שדיבר על "חידושי פסיקה ורגולציה עדכנית למשרד הסוכן"; נציגת איתוראן הסבירה באמצעות סרטונים על "חדשנות בעולם הביטוח" שמציעה החברה; עו"ד טובי פארי־ביטר ממשרד עו"ד קן דרור הראל, דיברה על "תקנות הגנת הפרטיות – 2017 , הטמעה והערכות לביקורת".

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד עדכן את הנוכחים ברגולציה חדשה ובפעילות הלשכה; סו"ב אייל פז, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני, סיפר על "התמודדות עם שינויים קיצוניים בעולם הביטוח"; איל טולדנו, סמנכ"ל וראש תחום פרט בשומרה, דיבר על "שומרה בעידן הדיגיטלי". בחלק האחרון הסבירה אשת התקשורת עינב גלילי, בהרצאה תחת הכותרת "צחוק בעבודה", עד כמה פסיכולוגיה חיובית והומור מסייעים להצלחה עסקית. האירוע הסתיים בארוחת צהריים והרמת כוסית לחג עם יו"ר הסניפים והמחוזות.

סו"ב נוגה עקל, יו"ר מחוז תל אביב והמרכז: "אני גאה ושמחה בכל כנס מחדש לפגוש את כל הסוכנות והסוכנים שבאים ללמוד ולהתמקצע, זה העתיד שלנו. הנהגת הלשכה בכלל ואני בפרט תמיד לשרותכם.

"בכל כנס אני מקבלת תובנות חדשות לגבי הכנס או ההשתלמות הבאה שאנו מתכננים עבורכם, תודה על הפרגון והביחד. אני מאחלת למנכ"ל רענן שמחי הצלחה ענקית ובטוחה שלכל מקום שיגיע יביא איתו את ההצלחה כמו שהצעיד את הלשכה שלנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email