מחוז השרון ערך את הכנס הראשון לקדנציה בסימן פתיחת שנה חזקה במכירות

יותר מ-170 סוכנים הגיעו לכנס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למרות שביום הכנס היה גשום וסוער, הגיעו למעלה מ־170 סוכנים וסוכנות ליום העיון שפתח את סדרת ימי העיון המקצועיים של מחוז השרון. הכנס התקיים ב "ספייס כנסים ואירועים" בכפר סבא. על ארגון הכנס היה אחראי סו"ב מושיק בן פורת, יו"ר סניף השרון, שסיפר: "רצינו שהכנס הראשון יעסוק בארגז הכלים לסוכן שיוכל לבצע פיתחת שנה חזקה במכירות. לשם כך בנינו תכנית שבה כלים וטיפים לשיפור המכירות ומקסום ההכנסות".

סו"ב דני קסלמן, יו"ר מחוז השרון, פתח את הכנס והודה על הבחירה בו ליו"ר המחוז (קדנציה שלישית, אבל הפעם כנבחר על ידי הסוכנים). קסלמן הציג את ראשי הסניפים במחוז שאף סיפרו על תפישת עולמם בתפקיד.

סו"ב שי שדה, סו"ב מושיק בן פורת וסו"ב דני קסלמן

שמי שטובי, סמנכ"ל בכיר, מנהל מטה מכירות, ב"הפניקס חברה לביטוח", חשף בפני המשתתפים את המוצרים המשלימים שסוכני הביטוח יכולים למכור לצד הביטוחים המסורתיים, וזכה לתגובות נלהבות.

אילן ברק, מרצה ויועץ ניהולי, מומחה בתקשורת עסקית, נתן לסוכנים כלים יישומיים להגדלת המכירות, פתרונות בשיווק והכרת לקוחות חדשים.

לאחר מכן סיפרה אתי סלוניקי, מבוטחת שחלתה בסרטן, את סיפורה המרגש לפיו רק בסיועו של הסוכן שלה, מושיק בן פורת, הצליחה לקבל את התרופות והטיפולים להם הזדקקה.

לאחר הפסקת הקפה והעוגה, ריתק סו"ב דורון הורנפלד את הנוכחים בהרצאתו על יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה ועל גביית שכר טרחה מהלקוחות.

סו"ב ניר קסלמן, סגן יו"ר הנהלת המכללה לפיננסים וביטוח וחבר מועצה בלשכה, שהוא גם בנו של דני קסלמן, מילא את מקומו של רונן דניאלי, מנהל המכללה שנפגע בתאונת דרכים ולא יכול היה להגיע לכנס. קסלמן הצעיר סיפר על תכניות המכללה ואיך היא יכולה להעשיר מקצועית את הסוכנים.

סו”ב אלון אבן-חן, יו”ר MDRT ישראל, סיפר לנוכחים על היתרונות שבחברות במועדון היוקרתי. עו"ד ארז קדם, יועץ ביטוח ומבעלי "האקדמיה הפרקטית לביטוח", שבא להרצות לאחר הלוויית חמו, סיפר על אפשרויות נוספות בחיתום בביטוח אלמנטרי ואיך לקחת עסק בצורה מוצלחת.

עו”ד רועי כהן, נשיא להב, הסביר על חוק הפנסיה לעצמאים ומה בהמשך בנושא זה, ועל מה שמטריד את סוכן הביטוח העצמאי.

את הכנס נעל נשיא הלשכה סו”ב ליאור רוזנפלד בשיחה חופשית עם המשתתפים בכנס על הנושאים בהם עוסקת הלשכה.

בן פורת מסכם: "הצלחנו להרים כנס מדהים. קיבלתי תגובות נלהבות מקיר לקיר על הצלחה כבירה של הכנס והידע המקצועי שהעניק לסוכנים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email