במחוז חיפה והצפון חגגו את בוא תשע"ח

כ-200 סוכנות וסוכנים הרימו כוסית במתחם יס פלאנט בחיפה, בנוכחות חברי כנסת ובכירי הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשבוע שעבר ערך מחוז חיפה והצפון הרמת כוסית חגיגית לקראת ראש השנה. האירוע התקיים ביס פלאנט בחיפה בהשתתפות כ־200 סוכנות וסוכנים, מנהלי חברות ביטוח ועובדיהם.

את הכנס כיבדה בנוכחותה ח"כ מיכל בירן אותה הגדיר יו"ר המחוז סו"ב מיכה אדוני כחברת לשכה. ח"כ בירן הבטיחה בדבריה להיות לעזר לסוכני הביטוח, "אולם רק כאשר הדבר הגיוני," הסתייגה. היא ביקשה שגם הסוכנים מצדם יהיו ערים לשינויים ויתאימו עצמם לסביבה.

אדוני בירך את הנוכחים והודה לסו"ב ליאור רוזנפלד, יו"ר סניף חיפה, על שיתוף פעולה פורה שהביא את מחוז הצפון להישגים רבים בשנה האחרונה. "בצדק הוא נחשב למחוז מצטיין ומושא לחיקוי", אדוני העלה על נס את שיתוף הפעולה של חברות הביטוח כלל, הראל, איילון ומנורה מבטחים, שבאופן קבוע משתתפות ותומכות בכנסים אלה. חברות אלה צוינו לשבח על ידי הלשכה והוענקו להם מגני הוקרה במסגרת הכנס. אדוני הודה גם להכשרה ולשומרה על שיתוף הפעולה הפרודוקטיבי.

הרמת הכוסית במחוז חיפה והצפון

 

מיכה אדוני שיבח את העבודה הברוכה שנעשית בלשכה למען הסוכן. הוא קרא לחברות הביטוח לחדול מהפגיעה המתמשכת בעמלות הסוכן ועוד הוסיף: "לא יעלה על הדעת שחברות הביטוח יעשו קרטל ולא יקבלו אדם עם שתי תביעות שלא באשמתו. הוא נופל כפרי בשל בידי המבטחים הישירים".

הוא פנה בדברים נרגשים לח"כ מיכל בירן וביקש ממנה לעצור את האפליה נגד המגזר הערבי: "ישנה בעיה של רווחיות וריבוי תביעות במגזר זה. אבל על חברות הביטוח והשלכה לפתור את הבעיה בהקדם". אמר. עוד טען אדוני כי רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון מקפידה יתר על המידה על סוכני הביטוח כאשר מהצד האחר "היא נותנת דרור לטלפנים למיניהם, לסוכני נסיעות ולקופות החולים ועוד, למכור ביטוח ללא רישיון".

את הכנס המוצלח סיים נשיא לשכת סוכני הביטוח סו"ב אריה אברמוביץ שסיפר על מיזמי הלשכה הרבים, כמו הסניורים, המכללה, מיזם הפרישה שהגיע לחיפה ונושא אובדן כושר העבודה שייפתר בקרוב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email