מחוז חיפה והצפון ערך את כנס הבריאות המסורתי זו השנה העשירית ברציפות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־250 סוכנות וסוכנים הגיעו לכנס הבריאות הגדול של מחוז חיפה והצפון בלשכת סוכני ביטוח שנערך בגלובוס מקס שבחיפה. זו השנה העשירית שהכנס המסורתי נערך בשותפות עם חברת הביטוח מנורה מבטחים, ובתמיכה ושותפות של המרכז הרפואי כרמל בחיפה. את הכנס הפיק יו"ר מחוז חיפה והצפון, סו"ב מיכה אדוני, בשיתוף עם יו"ר סניף חיפה, סו"ב אניה לוין ויו"ר סניף טבריה גליל עמקים, סו"ב מוחמד חטיב, שזכו למחמאות על כנס מקצועי עם תכנים מעניינים שהעניקו כלים פרקטיים לסוכני הביטוח. בסיום דבריו הודה להם אדוני על שיתוף הפעולה הפורה שתרם להצלחת הכנס. בנוסף שיבח את מנורה מבטחים ובפרט את ידיד הלשכה גדי בן חמו, סמנכ"ל בכיר, על השותפות האמיצה והמתמשכת עם לשכת סוכני ביטוח. כמו כן, הודה למרכז הרפואי כרמל על שיתוף הפעולה המיוחד.

מצד שני אדוני לא חסך ביקורת כלפי חברות הביטוח אשר "עשו את הכסף שלהם מסוכני הביטוח" וקרא להם לבטל את המוקדים הטלפוניים ואת המכירה הישירה.

אדוני קרא להנהגת הלשכה לשלב ידיים: "אנו עומדים בפני אתגרים רבים המאיימים על פרנסת הסוכן. הנבחרים חייבים לשמש סמל ודוגמה – ומכאן אני קורא להנהגת הלשכה כולה להתאחד כמו אגרוף קמוץ".

כנס מחוז הצפון: מוחמד חטיב, נטלי רותם, מיכה אדוני, אניה לוין | צילום: גיא קרן

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד התקבל באהדה רבה על ידי הסוכנים, הרבה בזכות העובדה שהגיע ממחוז חיפה והצפון, שם שימש כיו"ר. רוזנפלד בירך בחום רב את הנהגת מחוז חיפה והצפון, את מנורה מבטחים ואת המרכז הרפואי כרמל, ועדכן את באי הכנס על הקורה בענף ועל כך שהנראות של הלשכה בתקשורת רבה מתמיד. בנוסף סיפר נשיא הלשכה על חיזוק הלובי הפוליטי והבטיח לעשות הכל לשמור על פרנסת הסוכנים.

סו"ב לוין הוסיפה: "אני מסכימה עם המפקח החדש ד"ר משה ברקת על כך שהיתרון המרכזי שלנו הוא בקשר הבלתי אמצעי עם המבוטחים. הייתי מוסיפה שלא פחות חשוב הוא הקשר הבלתי אמצעי עם עובדי חברות הביטוח.

"ברצוני לציין ולהחמיא לחברת מנורה על כך שבמהלך כל השנה הראשונה שלי כיו"ר סניף חיפה לא קיבלתי אף טענה מסוכנים שלנו בצפון על התנהלותה של חברת מנורה.

"כל אחד מאתנו שואף לבחור למבוטח שלו את המוצר המתאים לו ובמחיר משתלם ביותר, אך לא פחות חשוב הגורם האנושי מולו אנו עובדים בחברות הביטוח".

סו"ב חטיב אמר כי בפני הסוכנים קיימים הרבה אתגרים הן מכיוון הרגולציה, הן מכיוון חברות הביטוח הישיר והן עם מוקדני החברות שגורמים לדעתו נזק למבוטחים ולענף. הוא הזכיר לנוכחים כי בחודש הבא יתקיים בטבריה כנס חג החגים המסמל את האחווה בין שלוש הדתות.

בנוסף אליהם, השתתפו בכנס המרצים הבאים: גדי בן חמו, סמנכ"ל בכיר במנורה מבטחים, אורית קרמר, משנה למנכ"ל, מנהלת תחום בריאות במנורה, ורד וילדר ממנורה, יעל זיו, פרופסור רונן רובינשטיין, ד"ר אורי סגול, ד"ר אודי פרישמן, עו"ד שרון שושי, יו"ר וועדת הבריאות, סו"ב איגור מורי, חגי לנצט ואולג זרוצקי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email