מחוז ירושלים אירח את סוכני ב"ש והדרום ביום עיון מקצועי

בכנס, שנערך ביום שלישי, השתתפו יותר מ-100 סוכנים וסוכנות שנהנו מהרצאות מקצועיות ומעשירות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-110 סוכנים וסוכנות ממחוזות ירושלים והדרום השתתפו ביום העיון שקיים מחוז ירושלים ביום שלישי השבוע.

יום העיון, בו אירח מחוז ירושלים בראשות סו"ב שמואל אשורי, את מחוז ב"ש והדרום בראשות סו"ב יפת בקשי, התקיים במלון דן בירושלים בשיתוף עם החברות: אוטו גלס, פוינטר ודרכים.

יו"ר המחוז אשורי וסו"ב טליה נוימן, יו"ר סניף ירושלים, בירכו את המשתתפים. סו"ב בקשי שלח ברכה מוקלטת.

שמואל אשורי וטליה נוימן בכנס מחוז ירושלים | צילום: גיא קרן

במרכז יום העיון עמדה הרצאה מרתקת של  ד"ר אריה לאוניד קנדל ,סגן מנהל המחלקה לכירורגיה אורטופדית בבית החולים הדסה הר הצופים; גבי נקבלי, מומחה לביטוחי בריאות וסיעוד, מנכ"ל אופק זהב ועולם הבריאות ויועץ הלשכה לביטוחי סיעוד סקר את התחום והמשבר שמתחולל בו בימים אלה; סו"ב ליאור הורנצ'יק, סגן ומ"מ נשיא הלשכה, עדכן את הנוכחים בפעילות הלשכה וענה לשאלות המשתתפים.

רו"ח מאיה ברבר ,מנכ"לית המרכז לבקרה, רגולציה ורישוי בע"מ, נתנה לסוכנים עצות במסגרת הרצאתה "הכן את עצמך לביקורת".; סו"ב אודי אביטל, יו"ר ועדת פיננסים, הרצה על "התנהגות הסוכן בעולם משתנה"; עו"ד עדי בן אברהם, יועמ"ש של הלשכה, סיפר על "פסיקה חדשה של בית המשפט בתחום הרגולציה ועדכונים חדשים".

שני פרץ קריב, מרצה ומאמנת בעמידה מול קהל, העשירה את הסוכנים בהרצאתה "speak up – העברת מסר יעיל בעידן של הפרעות קשב"; יום העיון הסתיים בארוחת צהריים עשירה.

לדברי סו"ב אשורי: "שמחנו לארח את סוכני מחוז באר שבע והדרום ועל ההיענות הגדולה שלהם. יום העיון היה מרתק ומעניין והפידבקים מהסוכנים היו מצויינים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email