מחוז ללא הפסקה: מחוז חיפה והצפון מסכם חצי קדנציה של כנסים, אירועים מקצועיים ושיתופי פעולה

יו"ר מחוז חיפה והצפון מסכם את פעילותו, ומסביר איך הצליח להוביל בגיוס סוכנים ללשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בנובמבר 2013, עם בחירתי ליו"ר המחוז, שמתי לעצמי למטרה לשמור על מעמדו של המחוז כמוביל בלשכה ואף לשדרג אותו. המחוז עובד בו זמנית במספר ערוצי פעולה, כשהדגש הוא העמקת הידע, המקצועיות ומעמד הסוכנים למול הציבור, חברות הביטוח והמבוטחים. בשטח זה מתבטא בכך שעל כל בעיה עם חברות הביטוח שסוכן מעלה בפני המחוז, נעשית פנייה מידית למנהל המחוז באותה חברה. אנו מקציבים לחברה 72 שעות כדי להשיב, ובמרבית המקרים הבעיות נפתרות כאן בצפון. כמו כן, הנהגנו מפגשי "שולחן עגול" במשותף להנהלות מחוזות הצפון בחברות הביטוח ולמחוז חיפה והצפון בלשכה, ובהשתתפות כ־20 סוכנים חברי לשכה העובדים עם אותן חברות. דבר נוסף עליו אנו מקפידים הוא קבלת "זמן במה" בכל הכנסים והמפגשים הגדולים של חברות הביטוח בצפון. בכנסים אלו אנו מעבירים את דבר הלשכה, מעדכנים את הסוכנים ואף מגייסים סוכנים חדשים שלא נחשפו עד היום לפעילות הלשכה.

מובילים בגיוס סוכנים

מחוז חיפה והצפון מוביל גם בגיוס סוכנים (גייסנו כ־170 סוכנים חדשים), והסוד הוא עבודה קשה וסיזיפית. זמן במה בחברות הביטוח הוא הכלי הראשון. בנוסף, אני מופיע בכל ההדרכות של ה"מגה סוכנויות" בצפון ובהרמות הכוסית שלהן, שם יש לי כר פורה לגיוס סוכנים. אני גם דואג להזמין לכנסי הלשכה סוכנים שאינם חברים בלשכה, שייחשפו לפעילותינו, ובכנסים אלו אני מפציר בסוכני המחוז לשדך לי סוכנים נוספים שהם מכירים ושאינם חברים בלשכה. והתוצאות בהתאם. אנחנו ממשיכים להוביל בכמות חברי הלשכה ובגיוס סוכנים חדשים, לרבות צעירים.

נראות הלשכה בצפון בולטת בכל מקום. אנו מוזמנים לכל אירוע משמעותי בצפון של הרשויות המקומיות, או של גופים גדולים ומרכזיים, כמו גם לאירועים של ארגונים "אחים", כמו לשכות עו"ד, רו"ח, התאחדות התעשיינים, התאחדות בעלי המלאכה והסוחרים ועוד. יש לי ערוץ פתוח ושת"פ עם יושבי ראש הארגונים הללו.

ליאור רוזנפלד
ליאור רוזנפלד

תרומה לקהילה

גאוותי הגדולה היא על כך שאנחנו מקדישים זמן רב ומשמעותי בתרומה לקהילה. סוכני המחוז וחברי ועד סניף חיפה פעילים בארגונים שונים, כמו אקי"ם, גן הילד, רוטרי, שולחן עגול, העמותה לנוער בסיכון, בית החולים בני ציון ועוד. אנו מסייעים לאותם ארגונים בגיוס כספים למען מטרות קדושות וסמל לשכת סוכני הביטוח מתנוסס בגאווה מעל כל הבמות באירועי ההתרמה. כמו כן, אנו מבצעים אירוע התרמה רדיופוני שנתי ברדיו חיפה למען מחלקת הילדים בבית החולים "בני ציון", אליו מתגייסים עשרות רבות של סוכנים ופותחים את הלב והכיס.

התמקצעות הסוכנים

המטרה העיקרית ששמתי לנגד עיני היא התמקצעות סוכני הביטוח במחוז. אנו נמצאים שם בשביל הסוכנים, בהדרכות מקצועיות בכל תחום שנוגע לעבודת סוכן הביטוח. להרצאות אנו מגייסים את מיטב המרצים, ומעניקים לסוכנים כלים שהם לא מקבלים בשום מקום אחר, לרבות בהדרכות של חברות הביטוח. בשנת 2015 קיימנו כ־27 פעילויות שונות כמו כנסים, ימי עיון הדרכות ומפגשי בוקר. יש לנו במחוז מסורת, שאת חלקה ירשתי מקודמי בתפקיד ואת חלקה הנהגתי אני, של כנסים ייחודיים, כמו מוטיבציה והנעה, חוק ומשפט, בריאות בשיתוף בית החולים כרמל, ביטוח לאומי, חג החגים, וגולת הכותרת – סמינר בן יומיים המשלב הנעה והנאה ועוד.

אני סבור שמה שמייחד עוד את המחוז הוא גיבוש הסוכנים, היוצר סביבת עבודה ואווירה טובה. מדובר בסוכנים שביום יום מתחרים האחד בשני, ודווקא במפגשים לא רשמיים נוצרות חברויות, ולכן אנו עוסקים גם בפעילות משפחות בט"ו בשבט, פורים ובחוה"מ פסח, להן יש גם ערך בחיבור המשפחות ללשכת סוכני הביטוח.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email