מחזירים לקהילה: סוכני הלשכה יתנדבו בסיוע למשפחות חולי סרטן

זאת במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת "נולדת לנצח"; סו"ב בן פורת העומד בראש המיזם בלשכה: "מדובר בחיזוק הקשר של הסוכן עם הקהילה בה הוא חי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בימים אלה מוקם בלשכה מיזם ייחודי, זאת במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת "נולדת לנצח". סוכנים וסוכנות חברי הלשכה שישתתפו במיזם יתרמו לחולות וחולי סרטן באמצעות מתן סיוע מקצועי חינם.

את שיתוף הפעולה יזם בלשכה סו"ב מושיק בן פורת, יו"ר סניף השרון, לאחר היכרות אישית עם העמותה בעקבות מחלת סרטן של קרובת משפחה. לדבריו, מדובר ביוזמה שהחלה להתגלגל כבר לפני חודשים ספורים, אך היא יוצאת לדרך בימים אלה לאחר בדיקה משפטית שדנה בסוגיה האם חבר לשכה יכול לייעץ בסיטואציות כאלו. כמו כן נבחנו היבטי פוליסת ביטוח האחריות המקצועית של חברי הלשכה בנושאים אלה.

מושיק בן פורת | צילום: גיא קרן

לצידו של בן פורת מנהלים את המיזם סגנית הנשיא, סו"ב אניה לוין, ויו"ר הוועדה לפעילות קהילתית סו"ב אלי שטרק.

עמותת "נולדת לנצח" הינו ארגון התנדבותי-חברתי, שהוקם על ידי קרן גרינבלט סגמן, על מנת להעניק תמיכה קהילתית למשפחות המתמודדות עם מחלת הסרטן. המשפחות מקבלות מהמתנדבים מעטפת של תמיכה, סיוע בארוחות חמות, אהבה ובעיקר הבנה שהן לא לבד וחלק מקהילה דואגת ותומכת.

ערך מוסף

"כשיזמתי את הפרויקט הזה, שאלתי את עצמי איך סוכני הביטוח יכולים להחזיר לקהילה, ומיד חשבתי על הערך המוסף שהם יכולים להביא לחולי סרטן ובני משפחותיהם בעת המאבק במחלה", מספר בן פורת. "הערך המוסף שלנו הוא הידע המקצועי והמומחיות שלנו. לחולי סרטן ובני משפחותיהם קשה עם הבירוקרטיה הכרוכה בהתמודדות מול חברות הביטוח או המוסד לביטוח לאומי. אנחנו רוצים לגייס 2-3 סוכנים מכל סניף שיש בלשכה שיתרמו מהידע שלהם ומהזמן שלהם לטובת משפחות חולי הסרטן".

בן פורת מסביר שהעמותה תציע את השירות לחולים הקשורים עמה, והוא זה שירכז את ועדת איתור הסוכנים שישתתפו במיזם, ובה חברים גם לוין ושטרק. עוד הוא מדגיש, כי אם מדובר בחולה שיש לו סוכן ביטוח אישי, ולמרות זאת הוא מבקש להסתייע בשירות החינמי המוצע על ידי הלשכה, השירות יבוצע בשיתוף פעולה עם הסוכן האישי.

"אני מבקש מסוכני הלשכה להירתם לפרויקט ולשלוח לי מייל לכתובת [email protected] על נכונותו לתרום לו", מסכם בן פורת.

גרינבלט סגמן מסרה בתגובה: "מעורבות חברתית ותמיכה קהילתית הם החזון של העמותה. בזכות שיתוף הפעולה עם לשכת סוכני הביטוח נצליח לסייע למשפחות בתחום הביטוח בו הם זקוקים לעזרה ולאפשר להם להתרכז בהחלמה, תוך כדי הבנה והכרה בשמירה ומימוש הזכויות שלהם כמבוטחים על מנת להקל על מי שנלחם במחלת הסרטן".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email