מחקר חדש קובע: אמריקאים חסכו מאות דולרים לאחר שערכו סקר פוליסות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת המחקר האמריקאית Valuepenguin מדווחת על מחקר שערכה, ובו התברר כי מבוטחים שעשו סקר מוקדם של פוליסות ביטוח חסכו מאות דולרים. המדובר ברכישת פוליסות ביטוחי דירות וביטוחי רכב או חידוש פוליסות ביטוח.

המחקר הקיף 1,000 אמריקאים. 76% מהנשאלים ענו שחסכו כסף מסקר שוק של פוליסות ביטוח, מאידך 24% מהאמריקאים לא השקיעו זמן בסקר מוקדם של פוליסות ביטוח ולא ביצעו השוואה של פוליסות ביטוח.

בדיקה נעשתה לגבי הזמן שהושקע בהשוואת פוליסות הביטוח והפרמיות: 66% מהנשאלים דיווחו שהשקיעו בין 30 דקות לשעתיים על בדיקת פוליסות הביטוח. ואילו 16% מהנשאלים השקיעו פחות מחצי שעה בהשוואת פוליסות הביטוח.

מחקר שוק משיג חיסכון משמעותי בתשלומי פרמיות | צילום: shutterstock

מדד מניות חדש יאפשר מעקב אחר חברות ביטוח בעולם

חברת המחקר של חברות ביטוח Insurance Capital Markets Research הודיעה בתחילת השבוע על השקת מדד חדש של מניות חברות ביטוח ומבטחות משנה המנהלות סינדיקטים בלויד'ס. המדד יאפשר מעקב אחר חברות ביטוח ומבטחות משנה בעולם.

מדד המניות עם הסימול ICMR יאפשר לאנשי ביטוח ומשקיעים לקבל מידע מקיף על מצב החברות והמבטחים. הוא יאפשר גם ליצור מוצרי השקעות המתאימים במיוחד לשוק הביטוח.

זהו המדד הראשון המתמחה אחר מניות חברות ההשקעות ומבטחי משנה הפעילים בלויד'ס. מפעילי המדד החדש מבהירים, חד משמעית, שיהיה זה מדד אובייקטיבי ולא קשור ללויד'ס, או בעלי לויד'ס כ-Society Of Lloyds ו-Corporation Of Lloyds.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email