מטאור משיק מיזם ייעודי ליועצי משכנתאות

בית הסוכן מקבוצת מנורה מבטחים מרחיב את פעילותו ומשיק מיזם הכשרה של יועצי משכנתאות כסוכנים פנסיוניים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

-תוכן שיווקי

לאור הצלחת הפיילוט להכשרת יועצי משכנתאות כסוכנים פנסיוניים, הוחלט בבית הסוכן מטאור על הרחבת הפעילות לצירופם של יועצי משכנתאות נוספים לתהליך ההכשרה והרישוי כסוכני ביטוח פנסיוניים.

התהליך כולל איתור יועצי משכנתאות פוטנציאליים, מיון קפדני לפי קריטריונים של התאמה לעיסוק כסוכנים פנסיוניים והשכלה אקדמית רלוונטית, וכן הכשרה עד לרישוי כסוכני ביטוח פנסיוניים.

אורן מכלוף | צילום: נאור חג'ג'

תהליך ההכשרה נעשה במכללות השונות, אולם הכוונה היא להקים מסלול לימודים ייעודי ליועצי המשכנתאות במטאור, שבסיומו רישוי סוכני ביטוח פנסיוניים.

חשיבה מחוץ לקופסה

הפריסה הגאוגרפית של מטאור ברחבי הארץ (חיפה, נתניה, מודיעין ונס ציונה) היא יתרון נוסף בתהליך ההכשרה, ומאפשרת ליועצים מכל רחבי הארץ להצטרף למיזם.

צליל אלקיים, סמנכ"ל התחום המקצועי במטאור: "זו בשורה מבחינתנו ואנחנו גאים בה. הצלחת הפיילוט רק הגבירה את המוטיבציה שלנו במטאור להרחיב את הפעילות עם שותפים נוספים. זו בהחלט גאווה לשלב אוכלוסייה איכותית כמו זו של יועצי משכנתאות בענף הביטוח, שמלבד לקוחות מרוצים, הם מביאים איתם ניסיון בשירות וניהול סיכונים. במקרה זה מדובר ב־WIN WIN קלאסי, במיוחד ליועצי משכנתאות, לנוכח ההאטה בשוק המשכנתאות".

אורון מכלוף, מנכ"ל מטאור: "עם כניסתי לתפקיד לפני שבעה חודשים הצהרתי שנחדד את הערך השביעי שלנו – 'יצירתיות'. הפכנו את החשיבה מחוץ לקופסה לאג'נדה במטאור. הסלוגן 'באנו לעבוד' הוא מציאות במטאור, ואני יכול להבטיח שכבר בקרוב נודיע על חיבורים עסקיים ושיתופי פעולה אסטרטגיים נוספים. מטאור רואה בחזון להכשיר סוכני ביטוח חדשים כשליחות".

לפרטים: אורון מכלוף – מנכ"ל, בית הסוכן "מטאור"; טל': 050-4795138

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email