מיזם הלשכה מתרחב: עמותה נוספת גויסה לסיוע לחולי סרטן

מתחילת השבוע צורפה למיזם עמותת "גמאני" לחולות סרטן השד; כ־30 חברי לשכה כבר מתנדבים במיזם שהחל בשיתוף פעולה עם עמותת "נולדת לנצח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מיזם ההתנדבות של חברי הלשכה לטובת חולי סרטן ובני משפחותיהם, שהחל עם עמותת "נולדת לנצח", מתרחב. הלשכה משתפת פעולה במסגרת מיזם ההתנדבות גם עם עמותת "גמאני", המיועדת לחולות ומחלימות מסרטן שד, ומחלות "סרטן נשי" אחר.

המיזם הייחודי של שיתוף הפעולה בין לשכת סוכני הביטוח ועמותת "נולדת לנצח" פועל כבר כשלושה חודשים. במיזם תורמים סוכנים וסוכנות חברי הלשכה למשפחות חולים קשים, באמצעות מתן סיוע מקצועי חינם. עמותת "נולדת לנצח" הינו ארגון התנדבותי־חברתי, שהוקם על ידי קרן גרינבלט סגמן, על מנת להעניק תמיכה קהילתית למשפחות המתמודדות עם מחלת הסרטן ומחלות קשות אחרות.

"עושים ממש עבודת קודש" | צילום: shutterstock

לדברי סו"ב משה בן־פורת, יו"ר סניף השרון בלשכה, ומי שמוביל את המיזם, שיתוף הפעולה עם עמותת "גמאני" החל לפעול ביום ראשון השבוע: "עד כה התמקדנו בסיוע בנושאי ביטוח למשפחות של חולות וילדים חולים בסרטן, במסגרת השת"פ עם עמותת 'נולדת לנצח'. בתוך שלושה ימים מצירוף 'גמאני' הגיעו אלינו כבר 15 פניות", הוא מספר.

לדבריו, כל 15 המקרים כבר נקלטו בידי סוכני הלשכה ומטופלים מול החולות: "דיברתי עם כל חולה על המקרה שלה ובהתאם שייכתי אותה למתנדב במקום המגורים שלה", מספר בן־פורת. לדבריו, הפניות הן מכל רחבי הארץ – כפר בלום,נהריה, עכו, אשקלון, תל אביב ועוד. יש לציין, כי החודש הוא חודש המודעות לסרטן השד והמאבק בו, שהוא אירוע בינלאומי.

עוד מדווח בן־פורת, כי השבוע הצטרפו עוד ארבעה חברי לשכה כמתנדבים במיזם ובסך הכול יש כבר כ־30 חברי לשכה מתנדבים: "כולם מטפלים מיידית במקרים שמגיעים אליהם. עושים ממש עבודת קודש, ויש כבר הרבה מקרים עם בעיות שפתרנו להם, כפי שמעידים מכתבי התודה של החולות, החולים ומשפחותיהם".

סו"ב אלי שטרק, יו"ר הוועדה לקשרי קהילה: "לשכת סוכני ביטוח נמדדת גם בפעילותה למען הקהילה. במיזם נולדת לנצח סוכני הביטוח נרתמים לעזור לחולי הסרטן בעלי פוליסות ביטוח לתפעל ולקבל את המגיע להם באמצאות פוליסות הבריאות שיש בידם.

"בנוסף, הלשכה נרתמת באמצעות המיזם גם כדי לסייע להם לקבל שירותים המגיעים להם לפי הפוליסות שיש בידם, לעזור בקידום תורים לבדיקות ולתרופות, ועוד".

סו"ב אניה לוין, סגנית נשיא הלשכה: "פרויקט אדיר שחשוב מאוד לתדמיתה של הלשכה".

מכתבי תודה שהגיעו ליוזמי הפרויקט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email