מייעוץ משכנתאות ועד ליווי פרישה: הכירו את סוכנות "סמארט נאמנים"

איילון נאמנים והמרכז הפיננסי SMART יקימו סוכנות משותפת המתמחה במעטפת שירותים כלכליים ופתרונות ביטוח וחיסכון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון נאמנים, חברה בת של איילון חברה לביטוח, תקים את חברת "סמארט נאמנים" יחד עם המרכז הפיננסי Smart מקבוצת פילת. החברה החדשה, שתגיש בימים הקרובים בקשה לקבלת רישיון סוכנות ביטוח, תתמחה בתהליכי יעוץ ואימון מותאמים, תהליכי שיקום והבראה ותהליכי צמיחה וניהול ההון. במקביל, סמארט תעניק שירותי יעוץ משכנתאות, בניית אסטרטגיית השקעות, החזרי מס, אבחונים כלכליים ומגוון פתרונות בתחום הביטוח, החיסכון והפרישה.

צוות היועצים והמומחים של החברה יורכב מיועצים פיננסיים, אנשי כספים, כלכלנים, סוכני ביטוח ויועצי פרישה מהמובילים בישראל בתחום התכנון הכלכלי, ייעוץ המשכנתה ופתרונות ביטוח וחיסכון מותאמים אישית המתמחים בהטמעת תהליכים פרטניים למשפחות ויחידים.

מנכל-איילון-אריק-יוגב-צילום-אייל-גזיאל
מנכ"ל איילון אריק יוגב. צילום: אייל גזיאל

הקמת הסוכנות כפופה לקבלת אישור רשות שוק ההון.

"צמיחה משמעותית"

אריק יוגב, יו"ר דירקטוריון איילון נאמנים ומנכ"ל איילון חברה לביטוח, ברך על הקמת החברה החדשה וציין: "מהלך זה תואם את התוכנית האסטרטגית של קבוצת איילון להרחבת הבסיסים העסקיים של החברה באמצעות הקמת מיזמים חדשים ויצירת שיתופי פעולה עם גופים סינרגטיים לפעילות הקבוצה, ולהמשך הצמיחה הרווחית שלה. הקמת החברה החדשה מקורה בהערכה הרבה שיש לנו לקבוצת פילת ואני בטוח שיחד איתה איילון נאמנים תממש את מטרותיה העסקיות בהתאם ליעדים שהוצבו לה".

אסף אלמקיאס, מנכ"ל איילון נאמנים מציין: "הקמת 'סמארט נאמנים' מאפשרת לנו להרחיב את מגוון השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו כבר מעל 45 שנה – בעיקר בתחום כלכלת המשפחה וייעוץ המשכנתאות שנמצא בצמיחה גדולה. החברה החדשה תהנה מתשתית מקצועית וטכנולוגית מתקדמת ומהווה חלק מאסטרטגיית הצמיחה והרחבת הפעילות של איילון נאמנים".

זוהר מימון, מנכ"ל קבוצת פילת מציין: "קבוצת פילת מובילה כבר 50 שנה את שוק התעסוקה ובעשור האחרון גם את תחום התכנון הפיננסי המשפחתי מתוך אמונה שהצלחת הפרט ומשפחתו עומדת על שתי רגליים: הרגל התעסוקתית והרגל הכלכלית. החבירה לגוף אמין וחזק כמו איילון נאמנים תאפשר לנו לממש את חזוננו להיות יועצים הנאמנים לפרט ומשפחתו ותרחיב את האפשרויות שלנו לפעול למען הגדלת הנכסים וחיזוק האיתנות הפיננסית המשפחתית של לקוחותינו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email