מישל סיבוני פורש מתפקידו כמנכ"ל הראל ביטוח

ימונה ליו"ר הראל ביטוח וימשיך לכהן כמנכ"ל הקבוצה; ניר כהן, שמכהן כיום כמשנה למנכ"ל, יחליף את סיבוני כמנכ"ל הראל ביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון חברת הביטוח הראל אישר בתחילת השבוע את מינויו של ניר כהן למנכ"ל חברת הראל ביטוח. כהן כיהן עד כה כמשנה למנכ"ל הראל ומנהל חטיבת המטה.

השינוי אושר בעקבות בקשתו של המנכ"ל המכהן מישל סיבוני לסיים את תפקידו ב-30.6.2021 וזאת לאחר 12 שנות כהונה כמנכ"ל החברה, במהלכה הוביל את חברת הביטוח לצמיחה מרשימה ולביסוס מעמדה של הראל כעוגן של יציבות ומובילות בענף הביטוח והפיננסים בישראל.

סיבוני ימשיך לכהן בתפקידו כמנכ״ל קבוצת הראל, המונה בין היתר את חברת הראל ביטוח, ובמקביל הוא צפוי להתמנות לתפקיד יו״ר דירקטוריון הראל ביטוח, במקום בעלי השליטה בקבוצה, יאיר המבורגר.

מישל סיבוני. צילום: באדיבות הלשכה

המבורגר ימשיך לכהן כיו"ר דירקטוריון הקבוצה וכדירקטור בחברת הראל ביטוח. בן המבורגר ימשיך לכהן כסגן יו"ר הקבוצה.

כהן (50), הצטרף להראל לפני כ-12 שנים, ושימש בין היתר כראש חטיבת המטה, במסגרתה היה אחראי על הטמעת האסטרטגיה שגיבש סיבוני וכן על ניהול מערך השיווק וההפצה בהראל.

קודם לכן שימש כהן כסגן בכיר ומשנה לממונה על שוק ההון, במסגרת זו קידם שורה של רפורמות בתחום החיסכון הפנסיוני. כהן עבד ברשות שוק ההון במשך 11 שנים שלאחריהן, לאחר תקופת צינון בת שנה, הצטרף להראל.

יאיר המבורגר העומד בראש הקבוצה מסר: "החלטתי להיעתר לבקשתו של מישל, שלאחר כהונה מזהירה בת 12 שנה שהביאה את הראל להיות החברה המובילה מבין חברות הביטוח והפיננסים בישראל, ביקש להחליף תפקיד ולשמש כיו"ר פעיל של חברת הביטוח. אני בטוח שמישל יתרום תרומה גדולה לחברה גם בתפקיד זה. אני משוכנע שניר כהן, שנמצא בחברה שנים רבות, והיה מספר 2 של מישל כל השנים ולו חלק משמעותי בהצלחת הקבוצה בעשור האחרון, לצד ההנהלה המצוינת שלנו ולצד עובדינו המסורים, ימשיך להצעיד את הקבוצה לעוד הישגים ושיאים חדשים ורבים. אמשיך לשמש כיו"ר פעיל של הקבוצה שהקמתי בשנת 1975".

המינויים כפופים לאישור הממונה על רשות שוק ההון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email