מי יהיה סוכן השנה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכני השנה יוכרזו בטקס חגיגי שייערך בוועידת עדיף ה-14. ההליך הוא יוזמה חדשה של עדיף ולשכת סוכני הביטוח לעידוד סוכני ביטוח מצטיינים. תואר סוכן השנה יוענק לשישה סוכנים, נציג אחד מכל מחוז של לשכת סוכני הביטוח. הסוכנים המצטיינים יזכו בחבילת הטבות בשווי 8,500 שקל, מתנת חברת הביטוח מגדל.

הקריטריונים לבחירת 'סוכן השנה' כוללים הכשרות מקצועיות, פרסום מאמרים, השתתפות בכנסים, תרומה לקהילה ועוד. בטקס ההוקרה ישתתפו אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח ועופר אליהו, מנכ"ל חברת הביטוח מגדל. כן ישתתפו בטקס ד"ר זיו רייך, דיקאן בית הספר לביטוח במכללה האקדמית נתניה ואודי כץ, נשיא לשכת סוכני הביטוח לשעבר, שהיו חברים בוועדת הבחירה, לצד עופר נוריאל, העורך הראשי של עדיף.

לדברי אליהו, "בשוק צרכני מכוון לקוח, כמו שוק הביטוח, לסוכן הביטוח תפקיד מרכזי. הבנת הצרכים והתאמה מדויקת של מעטפת הפתרונות הן החלק המקצועי של תפקיד זה. החלק האחר טמון בשירות. סוכן הביטוח מחויב להיות שם עבור הלקוח. נוסחה זו היא הבסיס לפעילותו של כל סוכן, אבל כדי שזו תיהפך למנצחת, על הסוכן לאמץ ערך נוסף והוא המצוינות. טבעי שמגדל תיתן חסות לטקס סוכני הביטוח המצטיינים של השנה, תוקיר ותתמוך בסוכנים שמבטאים את הערכים המזוהים עם החברה, ערכים שילוו אותה כמובן גם בשנת העסקים הבאה. בהזדמנות זו אני מברך על יוזמת עדיף להוסיף – בעצם קיום אירוע זה – נדבך חשוב נוסף לקידום המצוינות בענף".

לדברי נוריאל, "במציאות שבה מתמודדים סוכני הביטוח עם שוק משתנה במהירות, רק סוכנים שמקפידים ללמוד, להתעדכן ולהבין את השוק המתפתח יוכלו להמשיך לפעול ואף להגדיל את פעילותם". אברמוביץ מציין כי "סקר שביעות הרצון של הסוכנים מחברות הביטוח הראה כי הנושא הזוכה לשביעות הרצון הנמוכה ביותר בקרב הסוכנים הוא ההכשרות. סוכני הביטוח צמאים לידע ורוצים ללמוד. תואר סוכן השנה מציין את ההערכה לסוכנים שלומדים ופועלים לשיפור מקצועי ואישי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email