מכירה דיגיטלית בעמלה מלאה לסוכני הכשרה

מנכ"ל החברה, שמעון מירון: "אני מאמין בסוכנים, הם הדרך שלנו לפרוץ קדימה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

150 סוכני ביטוח ממחוז צפון, השתתפו בכנס של הכשרה חברה לביטוח. את הכנס שהיה בסימן "הסוכן בעידן החדש" אירחה מיכל מורנו מנהלת מחוז צפון במלון גארדן רויאל בחיפה. שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה, הציג את החזון האסטרטגי של החברה לשנת 2019 וכן את החידושים ואת הכלים שהכשרה פיתחה עבור הסוכנים. בין החידושים: GO YOUNG – ביטוח רכב דיגיטלי לנהג צעיר; ו־GO דירה – פלטפורמה דיגיטלית חדשנית לרכישת ביטוח דירה ותכולה כולל חיתום אונליין בפחות מדקה וחצי, עם עמלה מלאה לסוכנים על כל סגירת פוליסה. בנוסף, פירט מירון את הכלים הדיגיטליים שמיועדים לסוכנים: מוצרי GO המיועדים לפיתוח וכן מערכת ניהול נכסי הלקוחות אצל הלקוח.

מיכל מורנו, מנהלת מחוז צפון בהכשרה, סקרה את השנה החולפת וסיפרה מה צפוי להיות בשנה הקרובה ומהם היעדים של סוכני החברה. כמו כן, יריב ינאי, מנהל פיתוח עסקי וחדשנות בהכשרה, סקר את חידושי GO, ואניה שלזינגר, מנהלת העסקים בחברה, סקרה את חדשות מחלקת העסקים. במסגרת הכנס נערך טקס מצטיינים לסוכנים עם מספר המכירות הגבוה ביותר ולסוכנים עם אחוז
הרווח הגבוה ביותר.

שמעון מירון | צילום: הכשרה חברה לביטוח

שמעון מירון הוסיף: "כל העולם של הסוכן עובר שדרוג על מנת להקל על עלויות התפעול, להביא כלים חדשים אשר יפתחו בפניו עולם שיווקי חדש לקהל שרגיל בעבודה מול ממשקים דיגיטליים יחד עם עלויות תפעול מופחתות ויעילות. אני מאמין בסוכנים, הם הדרך שלנו לפרוץ קדימה. לא בכדי החלטתי כי את ביטוח הדירה החדש של החברה נמכור יחד ובאמצעות הסוכנים והם יתוגמלו בעמלה מלאה כי הם השותפים האמיתיים שלנו".

"בבסיס התפיסה האסטרטגית שאנו מובילים בהכשרה, עומדת השאיפה להוות באופן מתמיד את חוד החנית בתחום השירותים הדיגיטליים בעולם הביטוח. עם זאת, איננו שוכחים כי אין תחליף לשירות המשלים והאיכותי של סוכן הביטוח, המהווה חלק בלתי נפרד מהמענה מול לקוח הקצה. אנו שמחים לעבוד כתף אל כתף יחד עם הסוכנים, כדי לסייע להם להפיק את מלוא הפוטנציאל מהכלים החדשים שאנו מייצרים בהכשרה וסמוכים ובטוחים כי שילוב בין נוחות משתמש, יכולות טכנולוגיות גבוהות ומחיר אטרקטיבי יחד עם עמלה מלאה לסוכנים, תאפשר להם לבצע מהפך אמיתי בתיקי לקוחותיהם", סיכם מירון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email