מכירה שניה בתוך חודש: מיטב דש השקעות הודיעה על מכירת סוכנות הביטוח י.ק.ב

הסוכנות נמכרה לסוכנות הביטוח WE של רן אלון ואוהד וייגמן תמורת 45 מיליון שקל. באפריל מכרה מיטב את סוכנות רימונים לאגם לידרים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מיטב דש השקעות חתמה בתחילת השבוע על הסכם למכירת סוכנות י.ק.ב שבבעלותה תמורת 45 מיליון שקל. הסוכנות נמכרה לסוכנות הביטוח WE שבבעלות רן אלון ואוהד וייגמן. 21 מיליון שקל מתוך התמורה ישולמו במועד השלמת העסקה ויתרת התמורה תשולם בתשלומים של עד 48 חודשים לאחר מועד השלמת העסקה.

י.ק.ב הוקמה בשנת 1987 ומורשית לעסוק בענפי הביטוח הכללי והפנסיוני. הסוכנות מחזיקה ב-100% מההון המונפק והנפרע של קריב סוכנויות לביטוח. מיטב רכשה את י.ק.ב ביוני 2016, תמורת כ-28 מיליון שקל. לפני כשנתיים מונה טל לוינסון למנכ"ל משותף בי.ק.ב יחד עם בנצי קפלן, שייסד את הסוכנות.

אילן רביב, מנכ"ל מיטב | צילום: רמי זרנגר

WE סוכנות לביטוח הוקמה במרץ 2010 והיא פועלת בכל תחומי הביטוח: חיים, פנסיוני, אלמנטרי ופיננסים. הסוכנות מפעילה כ-50 סוכני משנה ביניהם יחידות סוכנים ושיתופי פעולה עם סוכנויות גדולות כמו דן, מור וחושן סוכנות לביטוח/בן פורת.

זו הסוכנות השנייה שמוכרת מיטב בתוך חודש. באפריל הודיעה מיטב דש סוכנות לביטוח, חברה בת של מיטב דש השקעות, על מכירת אחזקותיה בסוכנות הביטוח הגדולה רימונים, לאגם לידרים סוכנות לביטוח ולאיש העסקים והביטוח יונל כהן (מנכ"ל מגדל לשעבר).

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email