מכללה ב״זום״

סו״ב חוה פרידמן מציגה את פעילות המכללה לפיננסים וביטוח בתקופת משבר הקורונה; קורסים חדשים ולימוד און־ליין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בתקופה זו, בה כולנו מאותגרים במגפת הקורונה, כאשר חלקנו הגדול ספון בביתו, אנו כסוכני הביטוח מצווים להמשיך ולשרת נאמנה את קהל מבוטחינו.

לשכת סוכני ביטוח, ואנו המכללה לפיננסים וביטוח, עושים ככל שביכולתנו להקל, להנגיש ולסייע לחברינו סוכני הביטוח. אנו שוקדים על השתלמויות וקורסים רבים ומגוונים עם מיטב המומחים, וזאת באמצעות פלפורמת “זום".

בימים אלו, יותר מתמיד, עלינו הסוכנים להתמקצע בנושאי הביטוח השונים ובעיקר במוצרי הבריאות, זה הזמן לדאוג שהלקוחות שלנו יהיו מוגנים כראוי.

לימוד מרחוק. הקורונה והטכנולוגיה משנות את כללי המשחק | צילום: shutterstock

וכך, פתחנו במכללה קורס און-ליין בתחום הבריאות וסיעוד, בו אנו נותנים כלים למעבר ממכירה פרונטלית למכירה טלפונית, בודקים את הפוליסות של המבוטחים – אילו כיסויים קיימים, מה רלוונטי לתקופה של היום, מימוש זכויותיו של המבוטח במסלולי תביעה, ועוד. קורס זה מועבר בלחיצת כפתור מהבית על ידי חני שפיס. נפתח קורס ראשון שהתמלא, ומיד ביקשנו מחני קורס שני עבור חברים שנרשמו ולא היה להם מקום בקורס הראשון, גם הקורס השני התמלא כולו.

ארז קדם, עו”ד ויועץ ביטוח, מעשיר אף הוא את הידע מבלי לצאת מהבית באמצעות קורס ביטוח רכוש וחבויות, גם לקורס זה נרשמו סוכנים רבים.

קורס נוסף שיוצא לדרך, בהנחיית עו"ד יעקב עוז, עוסק בנושא אבטחת מידע והגנת הפרטיות בעבודה מהבית. עוז, יו״ר ועדת סייבר והגנת הפרטיות בלה"ב, יעביר המלצות אבטחת עבודה מהבית, תקנות הגנת הפרטיות, והגנת הפרטיות בראי דיני העבודה – ההרשמה לקורס זה נפתחה לפני ימים ספורים.

אנו מתכננים קורסים נוספים בנושאים:

– דיגיטל: נפלאות הווטסאפ, הפייסבוק, וניתוח תיק לקוח.

– השתלמות בנושא מוטיבציה.

– השתלמות עם שני קריב פרץ שתלמד אותנו איך לומר הרבה במעט מילים. לשים לב ל”איך" אנחנו אומרים ולא רק למה אנחנו אומרים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ברעיונות ובקשות – אנו בשמחה נאמץ בקשותיכם.

זו הזדמנות לומר תודה לסו״ב ליאור רוזנפלד נשיא הלשכה, סו״ב ליאור הורנצ׳יק סגן ומ"מ נשיא הלשכה, מוטי ארבל מנכ"ל הלשכה, ולאחרונה חביבה – דבי המרכזת של המכללה. תודה רבה חברים שלי. מאחלת לכולנו בריאות ושנעבור את התקופה מחוזקים ומאוחדים.

הכותבת היא יו"ר המכללה לפיננסים וביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email