"ממליצה לסוכנים הצעירים – לגדול בזהירות ולא להיסחף"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו; והשבוע: סוהיר עאמר עזאם, בעלת סוכנות ביטוח על שמה בכפר אבו סנאן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 33
מצב משפחתי: נשואה + 4
ותק: 5 שנים
רישיון: אלמנטרי, לומדת לפנסיוני

איך הגעת לתחום הביטוח?
"בחרתי להיות סוכנת ביטוח כדור המשך לאבא שלי, סו"ב חאתם עאמר מכפר יאנוח, שם גם נולדתי וגדלתי. הוא בעלים של סוכנות שם. אבי משמש גם כסגן יו"ר הוועדה לקשרי חוץ בלשכת סוכני ביטוח. בנוסף להיותי סוכנת ביטוח, אני מורה בבית ספר תיכון מזה כ־13 שנה, אבל צמצמתי את משרת ההוראה לשני ימים בשבוע כדי להקדיש יותר זמן לעבודה בסוכנות. התחלתי ללמוד לרישיון פנסיוני, אבל נאלצתי להקפיא את הלימודים לתקופת מה, כי ילדתי לפני חודש”.

סוהיר. "לשכה חזקה שומרת עלינו"

איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
"אני רואה את עצמי כסוכנת מובילה, מוכרת, בעלת סוכנות גדולה ותוך כדי מתן שירות מקצועי ואישי ללקוח".

איך את רואה את עתיד ענף הביטוח?
"ענף הביטוח עובר שינויים רבים וקשים ולצערי רובם על חשבון הסוכן, כאשר שוב ושוב נוגסים בעמלות הסוכנים. אני מקווה שהלשכה בהנהגת ליאור רוזנפלד תטפל בכל הנושאים הכואבים כמו פגיעה בעמלת הסוכן ובעיית ביטוחי החובה במגזר, כדי שבעוד 10 שנים נוכל להמשיך לשרת את הלקוחות ברמה עוד יותר טובה, באמינות, זמינות ומקצועיות".

מה את יכולה להמליץ לסוכנים צעירים כמוך?
“אני ממליצה לסוכנים הצעירים לגדול בזהירות ולא להיסחף; ללמוד, לעבור השתלמויות והדרכות וללמוד את המקצוע ביסודיות.

"אני גם ממליצה לסוכנים הצעירים להצטרף ללשכת סוכני ביטוח – ככול שנהיה יותר סוכנים בלשכה, ככול שנהיה יותר מגובשים וניצור כוח גדול אחד, כך נוכל לעזור כולנו ביחד לקידום האינטרס של סוכן הביטוח.

"אני פונה לכל סוכן שאינו חבר לשכה להצטרף אליה כדי לתת כוח ללשכת סוכני ביטוח מול הרגולטור וחברות הביטוח. לשכה חזקה שומרת עלינו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email