מממשים את המטרות: סיכום פעילות ארגון ה־MDRT בשנתיים האחרונות

חברי הנהגת ה־MDRT ממשיכים במימוש המטרות שהציבו לעצמם • מהגדלת מספר חברי הארגון ועד יצירת ימי עיון מרתקים לפי מורשת הארגון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ברבעון האחרון של 2018 ביצענו את החלפת המקל, אני וחברי היקר אלון אבן חן, יו"ר הארגון לפניי. ובאנרגיות שיא, כמו שרק ארגון ה־MDRT יודע לייצר, התחלנו אני וחברי ההנהגה במימוש המטרות שהצבנו לעצמנו: להגדיל את מספר חברי הארגון; לקרב את חברות הביטוח לפלאי הארגון; להצעיר את חברי הארגון; להמשיך לייצר ימי עיון מרתקים לפי מורשת הארגון; להגדיל את כמות החברים הנוסעים כל שנה לכנסים בחו"ל – זאת מבחינתנו, חברי ההנהגה, המטרה העיקרית. רק כך ידעו חברי הארגון מה הקסם והתשוקה שעליו מדברים החברים שמקפידים כל שנה להמשיך לנסוע ולגעת כל שנה בפסגה; לקרב את הנהגת MDRT ישראל לחברי ההנהגה העולמית ולהביא את המרצים הטובים בעולם לטובת כולנו; להמשיך להוביל בגאווה את המקום הראשון באירופה.

חברי הנהגת ה־MDRT הם: הרולד מידלדורף, יוסי כבירי, חווה פרידמן, אלון אבן חן, פיני חג'ג', נאוה ויקלמן, רים שוקחה, קובי ורדי, אבשלום מושקוביץ, אלון גיא, בועז בראל, רני גלוגאו, דידי פרידלנדר. בנוסף, קיימנו נוהג של המירוץ ל־MDRT הראשון בתאריך 15/01/2019 בירושלים. אל המירוץ הוזמנו חברי הארגון ומועמדים חדשים שרובם צורפו לארגון. הכנס היה מרתק ומוצלח ונשיא הארגון העולמי האגדי, טוני גורדון, שיתף את כולנו בקסמיו.

אלברט גבאי | צילום: סו"ב נאוה ויקלמן

בשנת 2019 מנה הארגון בארץ 129 חברים והשיא של כל הזמנים היה שהגיעו למפגש במיאמי כ־30 סוכנים. בכנס נכחו כ־13 אלף חברים מכל רחבי הגלובוס. ביום השלישי של הכנס במיאמי קיימנו ארוחת ערב חגיגית יחד עם בנות הזוג ונכחו כ־55 משתתפים.

כמו כן, קיימנו את הכנס השנתי באילת והצלחנו להחזיר עטרה ליושנה ולהביא את המנכ"לים ואת המנהלים הבכירים של חברות הביטוח לערב הגאלה המיוחד עם הרצאות מרתקות, ובשיאן שיתף אותנו מר מיטש אוסטרוב מארה"ב בפלאי החברות בארגון.

שיתופי פעולה מיוחדים

במהלך 2019 הידקנו את הקשר מול חברות הביטוח, יצרנו שיתופי פעולה מיוחדים להצלחת הענף כולו. בראש השנה 2019 הוזמנו חברי הארגון לערב מיוחד במינו בחברת מגדל. הקמנו קבוצות דיון נוספות שבהן החברים משתפים ומשתתפים לטובת חברי הארגון.

בתאריך 03/12/19 התקיים כנס "המירוץ ל־MDRT מתחיל בצפון ומסתיים באנהיים, קליפורניה", כנס מקצועי ומרשים במלון אלמא בזכרון יעקב בשיתוף עם מגדל חברה לביטוח, שאליו הגיעו כ־170 משתתפים, כאשר 55 מתוכם היו מועמדים חדשים, הרצאות מרתקות של דרור גלוברמן; משה הדרי, אורח MDRT מלונדון; תמיר גילת, יו"ר הקרן לחקר הסרטן וקבוצות דיון שגרמו לכולנו להבין שזו הדרך להצלחה. בימים אלו אנחנו בעיצומו של שלב ב' של המירוץ והוא שלב הרישום לארגון ה־MDRT. חברות הביטוח משתפות ומשתתפות בתהליך הרישום לטובת כולנו. אני וחבריי, חברי ההנהגה, ערוכים כדי להקל על תהליך הרישום.

אנו מאחלים לחברי MDRT ישראל הצלחה רבה בתהליך הרישום. אין לי ספק שבשנתיים הללו של עשייה נמרצת הצלחנו, אני וחבריי, לממש את המטרות שהצבנו לעצמנו ואני רק יכול להגיד תודה לכם, יקיריי, חברי ההנהגה, ולכם חברי הארגון בארץ. המלאכה עדיין בשיאה ושנעשה ונצליח בעזרת השם.

הכותב הינו CLU, TOT, ומשמש כיו"ר MDRT ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email