ממשיכים במסורת: "אתם הפנים החדשות של לשכת סוכני ביטוח"

מלגות בסך 150 אלף שקל חולקו השבוע לסטודנטים של המכללה לפיננסים וביטוח. יאיר המבורגר: "הפלוס הגדול של הדור הצעיר הוא שהם לא פונקו כמו הדור הוותיק"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מלגות בסך 150 אלף שקלים חולקו אתמול (ד') ל-28 סטודנטים של המכללה לפיננסים וביטוח על ידי לשכת סוכני ביטוח, ויו"ר הראל יאיר המבורגר. טקס הענקת המלגות נערך זו השנה ה-6. "סוכני הביטוח פועלים בתחומים רבים ומהותיים לאורך חיי האדם", אמרה לסטודנטים יו"ר ועדת פעילות וקשרי קהילה, מיכל וינצר, שהנחתה את הטקס. "אנו נמצאים שם מרגע הינקות, בצמתי ההתבגרות, כאשר יש צורך בסיוע לאורך השנים וכמובן בזיקנה ובסיעוד. השתלבות של סוכנים צעירים הצמאים לתת שירות ללקוח, ולהרחיב את מעגל הנהנים מעבודתם של הסוכנים – חשובה מנשוא. אתם הפנים החדשות של לשכת סוכני ביטוח. אתם החזות, התדמית, העתיד".

מימין: עוזי ארגמן ויאיר המבורגר
מימין: עוזי ארגמן ויאיר המבורגר

דור לא מפונק

את הטקס פתח יו"ר הראל שדיבר על עבודתו הקשה של הדור הצעיר. "כבן להורים שהקימו סוכנות ביטוח שהפכה לאחר מכן לחברת ביטוח, וכאחד שלא שכח מאיפה התחיל, אני מאוד נרגש להיות כאן היום", אמר. "הפלוס הגדול של הדור הצעיר הוא שהם לא פונקו כמו הדור הוותיק – עובדים קשה מאוד, מרוויחים אולי קצת פחות, אבל מביאים תוצאות מרשימות. אני אופטימי חסר תקנה, ומאמין גדול מאוד במדינה, בענף הביטוח ומקצוע הסוכן. אולי צריך להנמיך מעט את הראש לאור גל הפופוליזם שנושב, אך אני מאמין שהעתיד ורוד".

נשיא לשכת סוכני ביטוח, אריה אברמוביץ, הודה לאלי אנגלר שיזם את טקס הענקת המלגות ולעוזי ארגמן שהמשיך אותו ומנהל את המיזם כיום. "שיתוף הפעולה של הלשכה עם הראל עוסק במלגות, בפוליסת ביטוחי הבריאות, בפוליסת השיניים, וצפויים לנו עוד מיזמים משותפים רבים ביחד", אמר. "אנו פועלים במטרה להצעיר את הענף ואת הלשכה. במסגרת זאת בקמפיין האחרון עלינו עם המסר 'הטובים לביטוח' בשלטי חוצות ברחבי הארץ, ועובדים בימים אלו על פרויקט סוכן הביטוח 2030 למען דור העתיד".

 

לביקורת אליה חשופים בימים אלו סוכני הביטוח והלשכה התייחס יו"ר ועדת הרווחה, עוזי ארגמן שהדגיש את החשיבות של הכנסת דם חדש וטכנולוגי לתחום שיוכל להוביל את השינוי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email