ממשיכים בפעילות הפרלמנטרית

מושב הקיץ של הכנסת החל ואיתו המשך הפעילות הפרלמנטרית הענפה של הלשכה מול בית המחוקקים; אייזיק: "שמתי לי למטרה לפעול לטובת אוכלוסיית סוכני הביטוח וציבור המבוטחים בישראל"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא לשכת סוכני הביטוח, סו"ב שלמה אייזיק, הגיע השבוע למשכן הכנסת לפגישה עם שר המשפטים, גדעון סער.

בין הנושאים בהם דנו השניים: אסדרת רישוי בתחום הביטוח לגורמים העוסקים בתיווך לביטוח מטעם חברות הביטוח. לעמדת הלשכה, נכון למצב הנוכחי – זה בניגוד להוראותיו המפורשות של חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח), תשמ"א-1981.

שלמה אייזיק (מימי) והשר גדעון סער | צילום באדיבות לשכת סוכני הביטוח

עוד דנו בפגישה בהיבטים הקשורים בפעילות הוועדה המייעצת לממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון ובדרכי פעולה לצורך איזונים בין השחקנים השונים בענף הביטוח תוך שמירה על תחרות הוגנת.

קידום הצעות חוק

נשיא הלשכה ביקש משר המשפטים, בהיותו יו"ר ועדת השרים לענייני חקיקה, לתמוך בהצעת החוק שהונחה על שולחן הכנסת מטעם חה"כ מיקי זוהר והצעה דומה מטעמו של חה"כ מחמוד עבאס, הצעות חוק שהוגשו בעידודה של הלשכה, אשר יש בהן כדי להביא לפתרון מצוקת הפעילות העסקית בקרב סוכני הביטוח מהחברה הערבית, בדגש על בלימת הערמת הקשיים המוטלים כיום על אותם סוכני ביטוח בהתייחס להקמת כיסוי ביטוחי במסגרת פוליסות ביטוח חובה.

דיאלוג מול הרשות

נשיא הלשכה שלמה אייזיק מסר בתגובה: "שמתי לי למטרה לפעול לטובת אוכלוסיית סוכני הביטוח וציבור המבוטחים בישראל בכל הדרכים בהם ניתן לקדם הנושאים הקרדינליים שעל הפרק. בין הפעולות שהלשכה בראשותי עושה למען מימוש מטרה זו היא במסגרת פעילויות פרלמנטריות שונות. עם היפתח מושב הקיץ של הכנסת אנו ממשיכים במלוא המרץ להוביל מספר הצעות חוק שמטרתן לקדם את הנושאים החשובים שעל הפרק לצד קיום דיאלוג מול רשות שוק, ההון ביטוח וחיסכון".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email