סגן ומ"מ נשיא הלשכה סו"ב ליאור הורנצ'יק התפטר מתפקידו

"הגעתי למיצוי. הלשכה אינה במקום בו היא צריכה להיות”. נשיא הלשכה רוזנפלד: "אני מודה בכל ליבי לליאור הורנצ'יק על עשייתו ותרומתו למען סוכני וסוכנות הביטוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מ"מ נשיא הלשכה וסגנו סו"ב ליאור הורנצ'יק התפטר מתפקידו. בפוסט שפרסם בפייסבוק אמר הורנצ'יק: 

״אני עומד פה מולכם, נרגש ונרעד כמו ביום הראשון שלי בתפקידי כממלא מקום נשיא הלשכה, אפילו יותר. אין אדם מאושר ממני על הזכות שניתנה לי על ידכם לשרת את ציבור סוכנות וסוכני הביטוח בישראל, אני יכול להעיד כי יום יום שעה שעה הלכתי לישון עם הרצון והמחשבה לקידום מעמד הסוכן ופרנסתו וקמתי בבוקר עם חיוך עצום שאני תחת זכות עילאית והגשמת חלום אמיתי – לעסוק בצורכי ציבור באמונה.

ליאור הורנצ׳יק. צילום: תמיר שרים, לוק צלמים

״את אהבתי למקצוע והתשוקה המתעצמת כולכם מכירים, גם את תפיסת עולמי שאין ולא יהיה תחליף לסוכן הביטוח, אין שני לו, אין שום פיווט שמשפיע על המשק וקריטי לו כמו סוכן הביטוח, זכינו״.

תחושת שליחות

״לפני 3.5 שנים הגעתי לבית חם – לשכת סוכני הביטוח ואני לא מצטער על רגע שבו שהיתי בבית החם, לקחתי על עצמי לטפל בכם וזאת עשיתי עם המון ויתורים – אישיים, משפחתיים ומקצועיים, אבל עם תחושת שליחות שאין דומה לה ולא יהיה.

״גדלתי בבית של ערכים, למדתי על ברכי אבי ז״ל את ׳ספר דברי הימים של עשיה למען הכלל בחדווה ובאהבה׳ ועל כך אני מודה להקב״ה בכל תפילותיי ׳ברוך שנתן לי אבא שהוא גם סוכן וגם אדם׳.

״מזה כמה שבועות שאני חש שהגעתי למיצוי, שהלשכה איננה במקום בו היא צריכה להיות ואני האחרון שייתן ציונים למישהו, אבל אני הראשון שלא יישאר ולו דקה במקום שאינני מרגיש שלם בו ולכן קיבלתי החלטה קשה לפרוש מתפקידי כממלא מקום נשיא הלשכה.

״אני מודה לחבריי בלשכה, לעובדי הלשכה ולמנהליה, לנשיא הלשכה וצוותו, לכל הסוכנות הסוכנים שמלווים אותי ותומכים ללא הרף ובעיקר למשפחה שלי שבלעדיה אני באמת רבע בן אדם.

הפילוג גובר על האחדות

״בימים אלו בהם הלשכה הגיעה למצב שהפילוג גובר על האחדות, הסדקים על החיבורים, אינני רואה אור בקצה המנהרה. אני קורא לדמות שתהיה מעל הפוליטיקה, איש של קונצנזוס, אדם עם ניסיון ואהבה למקצוע, דמות שתבוא ל׳צו 8׳ שכולו לאחד את השורות ולייצר לנו גילדה חזקה ומשמעותית, כמו שמגיע לכולנו.

״ולכן אני קורא מפה לאיש היחיד שאני מזהה למשימה הלאומית להיפגש איתי, כי אני מוכן לעשות כל מה שנדרש ולהיכנס תחת האלונקה בדיוק לצורכי האחדות – שלמה אייזיק היקר אני פה בשבילך, אני פה בשביל הסוכנות והסוכנים ובראש מורם אסייע למען החשוב ביותר – קידום מעמד ופרנסת הסוכן.

״סוכנות וסוכנים, לרגע לא אנוח למען הצלחת אחדות השורות, אבל כדי לקדם זאת ביתר שאת אני נאלץ לעשות זאת מפוזיציה אחת – מחוץ לוועד המנהל, לא בהיותי בתפקיד בכיר, גם אם זה ויתור עצום וכואב – אני עושה זאת בלב שלם כי רק אתם מול עיניי.

״חברים, אני עם דמעות בעיניים, אך עם תקווה אדירה כי רק העם היהודי יודע שכל יגון הופך לשמחה וכל שיעבוד הינו בדרך לגאולה. תודה לכולכם ויחדיו נעשה ונצליח״.

שותף מלא

סו״ב ליאור רוזנפלד נשיא לשכת סוכני הביטוח: "אני מודה בכל ליבי לליאור הורנצ'יק על עשייתו ותרומתו למען סוכני וסוכנות הביטוח. ליאור היה שותף מלא במשך שלוש וחצי השנים בהן אני מכהן כנשיא הלשכה ושנה לפני כן בקמפיין. יחד הובלנו מהלכים רבים ואת הלשכה להצלחות. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email