מ"מ נשיא הלשכה נפגש עם המועמדים לנשיאות וקרא לאחדות

סו"ב אנגלמן ביקש משלושת המועמדים לנשיאות שיתרכזו במסרים מאחדים ולא מפלגים; "מי שייבחר יזכה ממני למלוא שיתוף הפעולה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלושת המועמדים לנשיאות הזמנית, סוכני הביטוח ישראל אליוביץ (יו"ר ביה"ד), עוזי ארגמן (יו"ר ליסוב) ומיכה אדוני (יו"ר מחוז חיפה והצפון), נפגשו היום עם מ"מ נשיא הלשכה סו"ב יוסי אנגלמן במשרדי הלשכה שבתל אביב.

אנגלמן ביקש מהמועמדים שבמסע הבחירות שלהם ידברו על מסרים מאחדים ולא מפלגים. עוד אמר אנגלמן: "שמתי לי למטרה בתקופה הזאת לא לעשות מהפכות, אלא לעשות עבודת הכנה עמוקה ולייצר תשתית עבודה שתשרת את הנשיא הבא, שעל אף שייכנס לתקופה של חצי שנה בלבד הרי שבוודאי ירצה להוביל, לעשות ולקדם נושאים וכל התשתית תהיה מוכנה בידו.

סו"ב אנגלמן עם המועמדים לנשיאות הזמנית | צילום: באדיבות הלשכה

"כפי שאתם בוודאי מכירים ויודעים, קיבלתי את הלשכה משוסעת, מפולגת, עם בעיות מבפנים ומבחוץ. בתקופה הקצרה הזאת הצלחנו לאשר את הדוחות הכספיים של 2019, להביא לסיום החקירה שנפתחה נגדנו על ידי רשם העמותות, להקים קרן סיוע לסוכנים ועוד. הזמנתי אתכם כדי לבקש מכם לשים על השולחן את המאחד ולא את המפלג.

"הצהרתי ואני עומד מאחוריי דבריי: אני לא מתמודד לנשיאות. לא בבחירות ביוני וגם לא באלה של נובמבר. אני לא רואה את עצמי כמתחרה שלכם אלא שותף לדרך. שותף של כולכם, שכן אין לי ספק שגם מי שלא ייבחר – טובת הלשכה עומדת מול עיניו והוא ימשיך לקחת חלק בעשייה.

"הלשכה שלנו חבוטה אחרי שנים של פילוג, יריבות פנימית וחיצונית, השמצות, בעיות של אמינות דיווחים ועוד", אומר אנגלמן. "המעמד של הלשכה בכלל, ושל הסוכנים בפרט, נפגע מאוד בשנים האחרונות. המלחמות שלנו זה בזה דוחקות את תדמית הסוכן עוד ועוד למטה וזה בוודאי אינו משרת את אף אחד מאיתנו.

"מי שיכהן פה במקומי ביוני יזכה ממני למלוא שיתוף הפעולה והנגשה מיידית של מוסדות הלשכה לצורך קידום המטרות לטובת הסוכנים", סיכם אנגלמן את דבריו.

שלושת המועמדים הבטיחו שיעבירו מסרים של אחדות ועשייה לטובת הלשכה במסע הבחירות שלהם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email