מנגישים את הוועדה הפנסיונית לסוכנים בשטח

הוועדה תקיים מפגשים מקצועיים ממוקדים במחוזות לקבוצות סוכנים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביוזמת יו"ר הוועדה הפנסיונית סו"ב מיכאל נוימן, והממונה על ההדרכה בוועדה סו"ב מיכל שילה, החלה הוועדה בייזום מפגשים מקצועיים מול קהל סוכנים מצומצם ברחבי הארץ.

לדברי סו"ב שילה, בכל מפגש ישתתפו 20־30 סוכנים בהרשמה מראש, ליום עיון מקצועי ממוקד בנושא הפנסיוני שיימשך כשלוש שעות ובו ירצו בפני הסוכנים חברי הוועדה הפנסיונית על הנושאים הבוערים ברגולציה ובעבודה.

שילה

שילה: "החלטנו על קבוצות קטנות כי שמנו לב שבכנסים מחוזיים/ארציים בהם עומד מולם מרצה במשך כחצי שעה, הסוכן לא ממצה את הנושא. הוא שומע והולך הביתה, אבל מה הוא עושה עם זה למחרת בבוקר? אנחנו ניתן להם מידע פרקטי על עבודה בנושאים שיעלו ונענה לשאלות שמטרידות אותם".

ימי העיון המקצועיים יתקיימו במשרדי המכללה לפיננסים וביטוח בכל המחוזות. "בבאר שבע למשל, המפגש יתקיים בחדר הישיבות של לשכת המסחר; ב־22 באוקטובר כבר נקבע מפגש עם חברי סניף חיפה בראשות סו"ב אניה לוין והוא יתקיים בכיתת המכללה; ב־19 בנובמבר יתקיים מפגש בראש פינה אותו מארגנת סו"ב יעל לוי במשרדי שחם; ב־26 בנובמבר יתקיים מפגש לסניף רמת־גן־גבעתיים בראשות סו"ב זהבה פורת בחדרי המכללה בתל אביב", מפרטת שילה ומוסיפה כי טרם נקבעו תאריכים נוספים וכן כי בהתאם להנחיית הוועד המנהל, הוחלט על שיתוף פעולה עם הוועדה להכשרת הסוכן וסוכנים צעירים בראשות סו"ב דביר רפ, שאמור לארגן מפגשים נוספים".

שילה מדגישה, כי פרויקט ההנגשה הוא כרגע פיילוט לרבעון הזה, "ואם זה יצליח נעשה תכנית מפורטת לשנה הבאה. עכשיו אנחנו מתמקדים בנושאים האקוטיים שעל הפרק. בכל מפגש יהיו שתיים־שלוש הרצאות וכמובן, אם סוכן יעלה בעיה וצורך לפתרון, יסייעו לו במסגרת המפגש", היא מוסיפה.

להלן הנושאים אשר יועברו על ידי חברי הוועדה במפגשים עם הסוכנים:
1. חוזר הצרוף – הכר את הלקוח והר הביטוח
2. מסמך ההנמקה החדש
3. חוזר השרות – תקנון אחיד – קרנות הפנסיה
4. אובדן כושר עבודה בגילוי הנאות
5. סעיף 21 – שחרור פיצויים לעובד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email