מנורה אנרגיה ותנועת המושבים מרחיבות את שיתוף הפעולה

הצדדים חתמו על הסכם להרחבת הפעילות בתחום האנרגיה הירוקה, שיכלול כעת תחומים נוספים כמו הטענת רכבים חשמליים ואגירת אנרגיה ומטרתו ליצור מעטפת כוללת לכלל המושבים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנורה מבטחים אנרגיה הודיעה על הרחבת שיתוף הפעולה העסקי עם תנועת המושבים.

החברה חתמה ביום ה' האחרון על הסכמים עם תנועת המושבים שבמסגרתם היא תרחיב את שיתוף הפעולה שהתמקד עד כה בתחום הקרקעי, לתחומים נוספים, כמו: אגירה, קירוי מבני ציבור וחממות, הטענות רכבים חשמליים ועוד.

מטרת העמקת שיתוף הפעולה בין מנורה מבטחים אנרגיה לבין תנועת המושבים הינה ייצור מעטפת כוללת במגזר המושבים וזאת על מנת להציע לכל מושב מגוון רחב של אפשרויות בתחום האנרגיה הירוקה, בתנאים הטובים ביותר.

מעמד החתימה על ההסכם בין מנורה לתנועת המושבים. צילום: יח"צ

עד כה, שיתוף הפעולה בין מנורה מבטחים אנרגיה לבין תנועת המושבים הניב הצלחה רבה והביא לייזום של פרויקטים קרקעיים בהיקף של כ-700 מגה, בשילוב עשרות מושבים.

כפי שפרסמנו, בתחילת שבוע שעבר מנורה מבטחים חתמה על הסכם עקרונות להקצאת מניות ללאומי פרטנרס במנורה מבטחים אנרגיה בשיעור של 12.8% תמורת 120 מיליון ש"ח. ללאומי פרטנרס תהיה אופציה להגדיל את ההחזקה ל-16.5% עד ליום 31.12.2023 תמורת שווי חברה, לפני הכסף, שינוע בין 990 מיליון ש"ח ל-1.02 מיליארד ש"ח. העסקה כפופה לבדיקת נאותות וחתימה על הסכם מחייב.

תמונה ראשית: Shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email