מנורה חנכה את משכנה החדש במתחם הבורסה ברמת גן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת מנורה מבטחים חנכה שלשום את משכנה החדש במתחם הבורסה ברמת גן: בית מנורה מבטחים. במסגרת האירוע נשאו דברים: יו"ר קבוצת מנורה מבטחים ערן גריפל; ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט; שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים חיים כץ וראש עיריית רמת גן ישראל זינגר.

עוד השתתפו באירוע: ארי קלמן, מנכ"ל קבוצת מנורה מבטחים; יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח; השר לשיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי; הממונה על שוק ההון דורית סלינגר; יו"ר הראל ויו"ר איגוד והתאחדות חברות הביטוח יאיר המבורגר; בעל השליטה במגדל שלמה אליהו; מנכ"ל מגדל היוצא עופר אליהו; ד"ר גיא רוטקופף, מנכ"ל איגוד חברות הביטוח; מנכ"ל הפניקס אייל לפידות; דני נווה, יו"ר כלל; אפי נוה, יו"ר לשכת עורכי הדין; סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח; עו"ד רם כספי; יצחק וחיה תשובה; סילבן שלום; עו"ד פיני רובין; פיני כהן; מאיר שמיר; דב קוטלר; רוני מילוא; שלומי פוגל; גילעד אלטשולר, הבעלים של בית ההשקעות אלטשולר שחם; מוקי שניידמן מבעלי ביטוח ישיר; משה טרי וצביקה בארינבוים מבעלי BGI.

באירוע נכחו בני משפחתו של מנחם גורביץ' ז"ל בעל השליטה והיו"ר לשעבר של הקבוצה שלזכרו הוקם והוצג מיצג מרשים, מרגש וייחודי בלובי בית מנורה מבטחים.

גריפל, יו"ר קבוצת מנורה מבטחים, אמר: "היום הזה כולו בסימן של הגשמת חלום. זכות גדולה ניתנה לי ולכל מנהלי ועובדי קבוצת מנורה מבטחים, 3,200 במספר, לממש את חזונו של מנחם גורביץ', איש החלום, החזון והמעש שחלם את הקמת בית מנורה מבטחים ולא זכה לראותו במלוא תפארתו. אבל מנחם זכה לראות את מנורה הקטנה משגשגת והופכת למנורה מבטחים, רוכשת את שומרה והופכת לחברה הגדולה בישראל בתחום האלמנטרי והפנסיוני. האחריות שלנו היא לשני מיליון לקוחותינו".

עוד ציין גריפל: "תמיד הנחתה אותנו טובת החברה ולקוחותיה תוך ראייה לטווח ארוך, כמי שרואים בענף הזה את עיקר עיסוקם. ואני שואל את עצמי מדוע יש המבקשים למנוע מבעלי החברות מעורבות והובלת הנכס המרכזי שבבעלותם? ספק אם מנורה הייתה קבוצת מנורה מבטחים, וספק אם היינו חונכים היום את משכנה החדש של הקבוצה במודל בו אין מקום לחזון ולהובלה וההכוונה של הבעלים".

שר האוצר משה כחלון הנמצא בגרמניה, בירך את מנורה בברכה מוקלטת ואמר: "אני רוצה לאחל לחברת מנורה מבטחים בהצלחה ומזל טוב לרגל המעבר למשכן החדש שיהווה בית ל־ 3,200 עובדי החברה, שהיא מובילה ומשמעותית בשוק הביטוח והפנסיה. והכי חשוב, אותו אדם יקר שאותו מנציחים – את מנחם גורביץ' שהיה ידיד אישי, חבר, חד באופן יוצא דופן, מאנצ' אמיתי ואין ראוי ממנו להנצחה הזו". ראש הממשלה לשעבר, אולמרט, נשא גם הוא מילים חמות על מנחם גורביץ' ואיחל הצלחה למנורה מבטחים במשכנה החדש.

אולמרט התייחס להעברת השגרירות האמריקאית לירושלים וציין: "כאזרח ישראלי וכמי שעמד בראש העיר ירושלים, אשמח להביע את שמחתי וגאוותי על כך שבירת ישראל מקבלת בתודעה הבינלאומית את ההכרה שהגיעה לה מאז שקמה מדינת ישראל ומאז שהוכרזה כבירת מדינת ישראל. ירושלים שלנו. בתוך כל הרגעים המטלטלים והקשים שאנחנו צריכים להתמודד עמם כאזרחים במדינתנו, ויש לא מעטים כאלה, יש גם כמה רגעי חסד. אחד מהם היה אתמול כשהמעצמה הגדולה בעולם עשתה את מה שהייתה צריכה לעשות לפני שבעים שנה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email