מנורה מבטחים השיקה את – Perfect מוצר פנסיוני חדשני

את המוצר הציגה החברה לראשונה בכנס סוכנים שערכה; הוא מורכב מקרן פנסיה, פוליסת מטרייה ורכיב השלמת ריסק למקרה של פטירה בתשלום חד פעמי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה ממאתיים סוכני מנורה מבטחים נכחו בכנס השנתי של מחוז חיפה והצפון שהתקיים במלון דן כרמל בחיפה זו הפעם ה־20 רציפות. הכנס עסק בהצגת – Perfect מוצר פנסיוני חדש וייחודי מבית מנורה מבטחים, וכן בסיכום שנתי כולל של אשתקד לצד פיתוחים והישגים שצפויים להתרחש בשנת 2019.

בכנס לקחו חלק ארי קלמן, מנכ"ל חברת החזקות ויו"ר חברת מנורה מבטחים ביטוח; יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח; אורית קרמר, משנה למנכ"ל ומנהלת תחום ביטוח בריאות; יואב הורביץ, משנה למנכ"ל ומנהל אגף ביטוח חיים; יוסי סודרי, סמנכ"ל ומנהל תחום ביטוח פרטי ועסקי מחוזות; עמוס רוקח, משנה למנכ"ל ומנהל אגף מכירות סוכנים; גדי בן חמו, מנהל מחוז חיפה והצפון, וסוכנים מהמחוז לצד מנהלים בכירים בחברה.

"שלושה אלמנטים המשלימים ומחזקים זה את זה" | צילום: יצחק גולן

במהלך הכנס חשפה לראשונה מנורה מבטחים בשורה חדשה בשוק מוצרי החיסכון הפנסיוני – Perfect, מוצר פנסיוני ייחודי ובלעדי הכולל בתוכו את קרן הפנסיה הגדולה בישראל, את פוליסת המטרייה להרחבה ושדרוג כיסוי הנכות בקרן הפנסיה, ואת רכיב השלמת הריסק למקרה של פטירה בתשלום חד פעמי.

"חוד החנית"

גדי בן חמו, מנהל מחוז חיפה והצפון, פתח את הכנס והודה לסוכנים על פעילותם השוטפת עד כה. עם הצגת המוצר הפנסיוני החדש, אמר יואב הורוביץ, משנה למנכ"ל במנורה מבטחים ביטוח ומנהל אגף חיים: "מוצר זה הוא חוד החנית בתהליך המכירה 'החדש' של סוכני מנורה מבטחים, שכן מדובר במוצר המשלב בתוכו שלושה אלמנטים המשלימים ומחזקים זה את זה ובדומה לדיגיטציה המשתנה בעולם מעת לעת ודורשת מהסוכנים להיות מעודכנים ורלוונטיים בכל ענייני עולם הביטוח/פנסיוני החדש. גם כאן קיימת שמירה על רלוונטיות וייחודיות".

כמו כן, הנוכחים בכנס נהנו מהרצאת אורח של ד"ר תום רן. את הכנס חתם יהודה בן אסייאג ואמר בין היתר: "מנורה מבטחים שוקדת כל הזמן על פתרונות לשמירה ורלבנטיות של הסוכנים בעולם הפנסיוני המשתנה. כיאה לכך החלטנו להשיק את Perfect, מוצר המשלב את יתרונותיה של קרן הפנסיה הגדולה בישראל לצד רכיבים מהותיים כמו פוליסת המטרייה ורכיב השלמת הריסק, דבר אשר מאפשר לסוכנים פתרון אופטימלי בהישארותם ייחודים ורלוונטיים אל מול החברות המתחרות בשוק הפנסיוני החדש".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email