מנורה מבטחים ערכה כנס העשרה מקצועי לסוכני מחוז דן והדרום

בכנס "ביחד ובגדול" נכחו 250 סוכנים וכן מנהלים בכירים בחברה; בפני הסוכנים הוצגו פיתוחים דיגיטליים ומוצרים חדשים בכדי לסייע להם בתחום העסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנורה מבטחים ערכה לאחרונה את כנס "ביחד ובגדול", כנס העשרה מקצועי לסוכני מחוז דן והדרום.  הכנס התקיים בכפר המכביה ולקחו בו חלק יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח וחני אסלן, סמנכ"לית בכירה ומנהלת מחוז דן והדרום. בכנס השתתפו כ־250 סוכנים לצד מנהלים בכירים בחברה.

את הכנס פתח מנכ"ל מנורה מבטחים, אשר הודה לסוכנים על פעילותם השוטפת עד כה וכן סקר את הסוגיות והאתגרים אשר יעמדו בפניהם בעתיד. בנוסף, הדגיש בן אסאייג את עוצמתה של מנורה מבטחים ביחס למתחרים בהקניית ערך מוסף ללקוחותיה, דבר אשר מחזק את יחסי הלקוח והסוכן הן במישור האנושי והן במישור הטכנולוגי.

בן אסייג. מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל | צילום: יח"צ מנורה

במהלך הכנס הוצגו בפני הסוכנים חידושים והישגים בתחומים מגוונים. למשל: פיתוחים דיגיטליים המאפשרים יתרונות רבים בתחום ביטוח הבריאות, פיתוח מערכות כמו: מערכת חיתום ייחודית בביטוחי הסייבר ומערכת הפקה דיגיטלית לרכב Top-Line, לצד הצגת מוצרים כמו: קרן הפנסיה ופוליסת המטריה הבלעדית.

העצמה תעסוקתית

חני אסלן, מנהלת מחוז דן והדרום, חתמה את הכנס והתייחסה לעובדה שהוא עסק בתחומי הפעילות המגוונים בחברה לא בכדי, אלא בשביל

לאפשר לנוכחים העצמה תעסוקתית שתגיע לידי ביטוי בשילוב של תחום פעילות כזה או אחר בעשייתם. כמו כן, ציינה חני כי צוות המחוז ומנורה מבטחים עומדים לרשות הסוכנים בכדי להפיק את המירב מעשייתם.

קבוצת מנורה מבטחים המתמחה בניהול עסקי ביטוח ופנסיה, מנהלת נכסים בהיקף של כ-185 מיליארד שקל. החברה מחזיקה במלוא הבעלות על קרן הפנסיה הגדולה בישראל, מבטחים החדשה, המנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ-120 מיליארד שקל. מנורה היא גם קבוצת ביטוחי הרכב-רכוש הגדולה בישראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email