מנורה תבטח את חברי לאומית שירותי בריאות בביטוח סיעודי

הבחירה במנורה היא תוצאה של מכרז חדש לביטוח סיעודי אותו ערכה לאומית לאור הנחיית המפקח על הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

 לאומית שירותי בריאות ומנורה מבטחים ביטוח חתמו על הסכם בו מנורה תשמש כמבטחת בביטוח הסיעודי לחברי לאומית.

לאור הנחיית המפקח על הביטוח, יצאה לאומית שירותי בריאות במכרז חדש לביטוח סיעודי לשלושת רבעי מיליון חברי הקופה. לאחר בחינת ההצעות של החברות שניגשו למכרז, בחרה ועדת המכרזים העליונה של לאומית את הצעתה של מנורה מבטחים ביטוח כזוכה במכרז. מנורה תחליף את כלל ביטוח כמבטח הסיעודי של הקופה.

בטקס שהתקיים בלאומית נחתם ההסכם ובמסגרתו מנורה מבטחים תבטח מעל 200,000 מחברי הקופה שכבר מבוטחים בביטוח הסיעודי כיום ותקבל פרמיות בהיקף של כ-700 מיליון שקל במהלך ה-5 שנים הקרובות. בנוסף, באפשרות מנורה מבטחים לקלוט לביטוח עוד מאות אלפי חברי לאומית נוספים אשר אינם מבוטחים כיום בביטוח הסיעודי ולהציע להם את ההצעה האטרקטיבית שקיבלו חברי לאומית המבוטחים כיום. במסגרת ההתקשרות, חברת מנורה מבטחים עתידה לנהל את קרן המבוטחים של מבוטחי לאומית. מנורה מבטחים תישא ב-20% מהסיכון הביטוחי ואילו קרן המבוטחים (קרן הדדית שאליה מופרשות חלק מהפרמיות) תישא ב-80% מהסיכון ואמורה לממן את רוב התביעות העתידיות.

מימין: בן, אסאייג, גריפל, אדרי, קלמן ואלון | צילום: יח"צ מנורה מבטחים

שירות יעיל ומקצועי

לאור ההסכם, החל מחודש אפריל הקרוב יעברו המבוטחים לחברת הביטוח מנורה מבטחים. יש להדגיש, כי המעבר ייעשה באופן אוטומטי ואינו מצריך פעולה כלשהי מצד המבוטחים. משך ההסכם עם מנורה מבטחים הוא לחמש שנים עם אופציית הארכה לתקופה של עד 3 שנים נוספות.

ניסים אלון, מנכ"ל לאומית ציין כי "לאומית שמה דגש רב על איכות השירות למבוטחיה. מסיבה זו לאומית נערכה במשך תקופה ארוכה כדי שתנאי המכרז יביאו לתוצאות טובות למבוטחים הן במישור הכספי והן בהיבט השירותי. מנורה תעניק שירותים למבוטחי לאומית סיעוד בסטנדרט שירות גבוה, תוך דגש על שקיפות מול המבוטחים במיוחד בעת הגשת תביעה. אני מודה להנהלת מנורה מבטחים על שיתוף הפעולה והמאמץ להערכות למתן השירות בצורה המקצועית ביותר".

יעקב (קוקי) אדרי יו"ר הדירקטוריון של לאומית העניק את "אות החסידה" למר ערן גריפל, יו"ר קבוצת מנורה מבטחים, בירך את חברת מנורה מבטחים על זכייתה במכרז ואמר כי הוא משוכנע שתיתן שירות יעיל ומקצועי למבוטחי לאומית שירותי בריאות ושיתוף הפעולה שקיים בתחומים נוספים בין לאומית למנורה מבטחים ימשיך גם בנושא הסיעודי.

יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח "אנו מודים ללאומית שירותי בריאות והעומדים בראשה על הבעת האמון בקבוצת מנורה מבטחים. אנו בטוחים כי נצדיק את הבחירה בחברתנו, תוך מתן מוצר ושירות איכותי לחברי הקופה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email