מנורה תממן לסוכנים מצטיינים צעירים השתתפות בכנס המשולש באילת

כ־100 סוכנים וחברי הנהלת החברה השתתפו באירוע בו הציגה החברה את משתתפי סיירת הסוכנים הצעירים ל־2020 וחילקה מגני הוקרה למסיימי המחזור של אשתקד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

באירוע פתיחת שנה שקיימה מנורה מבטחים באולם האירועים ROCCO בת"א, השיקה החברה את השנה החדשה של סיירת הסוכנים הצעירים – TOP TEAM. באירוע השתתפו יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים, עמוס רוקח, משנה למנכ"ל ומנהל אגף סוכנים במנורה וכ־ 100 סוכנים לצד מנהלי החברה.

את האירוע פתח בן אסאייג, אשר ברך את מסיימי מחזור אשתקד ואיחל הצלחה מרובה למשתתפי השנה החדשה. בנוסף, הודה בן אסאייג לסוכנים הצעירים על פעילותם ותרומתם הרבה לחברה.

יהודה בן אסייאג, מנכ"ל מנורה | צילום: יח"צ מנורה

עמוס רוקח דיבר על ההצלחה הרבה של המחזור הראשון וכן ציין כי אחת ממטרותיה העיקריות של הפעילות היא לייעד את כל בעלי הפוטנציאל הגבוה מ־TOP TEAM אל TOP AGENT וכך להפוך אותם לסוכני העתיד המצטיינים. נעם הברמן, מנהל מכירות ארצי ביטוח חיים בריאות פנסיה ופיננסים, הציג את המבצע שבמסגרתו הסוכנים המצטיינים יקבלו כרטיסים לכנס המשולש של לשכת סוכני ביטוח, שייערך בחודש מרץ באילת.

במסגרת האירוע חולקו מגנים למסיימי המחזור הראשון והוצגה הנבחרת החדשה של סיירת הסוכנים הצעירים – TOP TEAM לשנת 2020. את האירוע חתם היוצר המוסיקלי המוערך דורון מדלי, בהרצאה סוחפת המציגה את כל הדרכים האפשרויות להגשמת חלומות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email