יוסי מנור בראיון לעיתון MDRT אירופה: "תאמינו בעצמכם"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יוסי מנור, יו"ר MDRT ישראל רואיין ל־ EUROPE CONNECT, העלון המקוון של MDRT אירופה, המגיע לכ־13 אלף סוכני ביטוח חיים המשתייכים למועדון ה"מיליון דולר פרמיה בשנה" באירופה. בעיתון האלקטרוני נכתב כי "שוחחנו עם יוסי מנור, מהוד השרון, חבר ב־ MDRT מזה 24 שנים ואדריאן פ. בייקר, מתכנן פיננסי מבריסטול, אנגליה, וחבר ב־MDRT מזה 33 שנים".

כיצד תתארו את העסק שלכם?

מנור: "הביטוי המתאים ביותר לתיאור העסק שלי הוא 'רב־תכליתי', משום שאני תמיד מוכן לצאת מאזור הנוחות שלי כדי לטפל בלקוחותיי. במקצוע הזה, ביכולתך להגשים מטרות וחלומות של אנשים רבים".

בייקר: "אני עובד בעסק הזה כבר 33 שנים, ועדיין יש לי לקוחות מהשנה הראשונה שלי. אני משתדל לטפל בכל פרט הקשור לעולמם הפיננסי ולהעניק לו תשומת לב באופן קבוע".

האם תוכל לשתף את יתר חברי MDRT במשהו שקשור לעסק שלך?

מנור: "תאמינו בעצמכם, כי הפתרון האולטימטיבי נמצא בביטחון הפנימי שלכם. תאהבו את עצמכם ומצאו את הערך העצמי שלכם. לכולנו דרוש אומץ רב כדי להתמודד עם עולם בלתי צפוי. חשוב למצוא איזון, הרמוניה והגיון, וללמוד להעריך את היופי והשמחה סביבנו. אז ההצלחה תגיע".

בייקר: "לדעתי, עד שהלקוח שלך לא יודע שאכפת לך ממנו, לא אכפת לו מה אתה יודע. זאת אמירה שמסכמת את עיקר העניין. זה מקצוע מעולה לעסוק בו אם אכפת לנו מהלקוחות שלנו. המקצוע העניק לי עסק וחיים יוצאים מן הכלל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email