מנכ"לית ביטוח חקלאי מורלי דורי התפטרה מתפקידה

דורי: "עבודת המטה שעשינו בשנה וחצי האחרונות הביאה לבניית אסטרטגיה חדשנית וברת הגנה לביטוח חקלאי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מורלי דורי התפטרה מתפקידה כמנכ"לית ביטוח חקלאי, וזאת שנה וחצי אחרי שנכנסה לתפקיד. היא האישה היחידה כיום המנהלת חברת ביטוח מסורתית. קודם להצטרפותה לביטוח חקלאי, במקומו של אריה הרמן, ניהלה דורי את סוכנות הביטוח הגדולה פלתורס שבבעלות קבוצת מגדל.

ביטוח חקלאי נמנית עם חברות הביטוח הקטנות בענף, והיא פעילה בעיקר בתחומי הביטוח הכללי.

דורי הודיעה ליו"ר אגודת ביטוח חקלאי דורון סט, כי החליטה לסיים את תפקידה בשל רצונה לפנות לעשייה בתחום ניהול טכנולוגיות ביטוח. הוועד המנהל של ביטוח חקלאי יקים ועדת איתור למינוי מנכ"ל חדש לאגודה.

מורלי דורי | צילום: יח"צ ביטוח חקלאי

ביטוח חקלאי נמצאת בבעלות משקי הקיבוצים ומחזור הפרמיות שלה הסתכם ב־2017 ב־516 מיליון שקל וברווח של יותר מ־60 מיליון שקל. עלות השכר של דורי ב־2017 הסתכמה בכשני מיליון שקל. בהסכם העסקה שלה נקבעה תקופת הודעה מוקדמת של כשישה חודשים, כך שמינוי מנכ"ל חדש עשוי להתבצע רק בעוד חצי שנה.

במכתב לקיבוצים ולעובדי האגודה כתבה דורי כי "אני שמחה על ההזדמנות לעבוד אתכם ולהכיר אתכם. מאז שהגעתי לאגודה התרשמתי מהאווירה הייחודית והמשפחתית השוררת בה ואני מאחלת לכם כי תצליחו לשמור על ייחודיות זו אשר תורמת לא רק לכולכם, אלא בראש וראשונה ללקוחות האגודה ולחברי האגודה. אני מודה לדירקטוריון האגודה על האמון שנתנו בי במינויי לתפקיד. בחודשים הקרובים אמשיך במילוי תפקידי כל עוד יהיה צורך בכך ולכן מבחינתי, בשלב זה, העניינים ימשיכו להתנהל כרגיל".

היא הוסיפה כי לאגודה פוטנציאל רב לגידול וצמיחה בשוק הביטוח. "עבודת המטה שעשינו בשנה וחצי האחרונות הביאה לבניית אסטרטגיה חדשנית וברת הגנה לביטוח חקלאי אשר מיושמת השנה בהצלחה בהתאם לתכניות העבודה. רק בשבוע שעבר השקנו את קמפיין הפרסום שלנו בפייסבוק ובגוגל עם המיתוג החדש ואני רוצה להודות באופן אישי לרבים שעסקו במלאכה במערכות מידע ובמחלקות השונות בארגון על מנת שכל זה יצליח. אני בטוחה שמהלך זה הוא רק תחילתה של דרך חדשה שתביא לשגשוג ופריחת האגודה ולמימוש הפוטנציאל הגלום עבור האגודה, לטובת חברי האגודה והקיבוצים", כתבה המנכ"לית במכתב לעובדים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email