מנכ"ל איגוד חברות הביטוח: "אני אופטימי לגבי ענף הביטוח בתקופה הקרובה"

ד"ר גיא רוטקופף אמר: "מי שקנה מניות של חברת ביטוח בחצי שנה האחרונה נהנה מעלייה בערכן בשיעור 50%". הוא אף שיבח את התנהלות הלשכה ונשיאה בגל השריפות בכרמל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אני מאוד אופטימי לגבי ענף הביטוח בתקופה הקרובה, ואני בטוח שזה יתבטא בדוחות הקרובים של חברות הביטוח. הסיבות שמשפיעות על הדבר הזה – מי שקנה מניות של חברת ביטוח בחצי השנה האחרונה, ערכן עלה ב-50%. החברות טובות, הענף טוב, הרבה מאוד אי ודאויות הולכות ונפתרות. אחת מהן היא הפתרון המסתמן בנושא הסולבנסי ומייחל שזה יהיה תקף לגבי כל החברות. אם זה יקרה זה יתן שקט לכולם – לחברות, לסוכנים ובעיקר לציבור החוסכים, שיידעו שהכספים שלהם מוגנים". כך אמר מנכ"ל איגוד חברות הביטוח, ד"ר גיא רוטקופף, בטקס הפתיחה של הכנס הפנסיוני באילת.

בהתייחסו לדברים שאמרה הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר, אמר ד"ר רוטקופף כי "בלי רגולציה אין סוכני ביטוח ואין חברות ביטוח. דורית, אנחנו רוצים קצת פחות רגולציה, אבל תודה על הדברים שאת עושה – הם חשובים לענף. אנחנו רואים ירידה של כמות החוזרים המתפרסמים עכשיו אחת לחודש, וזה שינוי משמעותי ומבורך".

ד"ר גיא רוטקופף

"לא יכולים בלי הסוכנים"

מנכ"ל האיגוד אמר לסוכנים, "אנחנו אוהבים אתכם ולא יכולים בלעדיכם. אני רואה משפחות של סוכני הביטוח – אנחנו היינו איתכם, נהיה איתכם גם בעתיד וחושבים שאנחנו חלק בלתי נפרד מכם, עם עבודה משותפת גם בעתיד".

הוא התייחס גם לנושא עליית הריבית העולמית כגורם חיובי שישפיע על ענף הביטוח. "רואים שהריבית בעולם במגמת עליה. הצהירו שהיא תמשיך לעלות, וכל עליה בריבית מחזקת מאוד את חוסן הענף. אם זה יקרה, נראה שיפור משמעותי בענף בעתיד".

רוטקופף שיבח את התנהלות לשכת סוכני ביטוח והנשיא בראשה בגל השריפות בכרמל. "הרבה אנשים כתרו לעצמם את הכתר על הזכות לסייע לתושבי הצפון. אבל הראשון שהתקשר אליי היה אריה אברמוביץ – הוא התקשר מהשטח ואמר שאנשים נמצאים בחוסר ודאות. אני שמח שחברות הביטוח לקחו את העניין הזה והחליטו לפצות את התושבים על הדלתא – זו עשייה שבסופו של דבר המבוטחים שלנו יראו אותנו בצורה חיובית".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email