מנכ"ל איגוד חברות הביטוח: "עולם הביטוח יחזק את הכלכלה בישראל"

את הדברים אמר ד"ר גיא רוטקופף בטקס חנוכת המשכן החדש של איגוד חברות הביטוח, בהשתתפות בכירים רבים מענף הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בסוף השבוע שעבר התקיים טקס קביעת מזוזה וחנוכת בית במשכן החדש של איגוד חברות הביטוח, במגדלי משה אביב שברמת גן. הטקס נערך במעמד בכירים מעולם הביטוח, ביניהם סגן שר האוצר, ח"כ יצחק כהן, הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר, סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח, רענן שמחי, מנכ"ל לשכת סוכני ביטוח, ויואב גפני סגן בכיר לממונה על שוק ההון.

ח"כ כהן ניצל את ההזדמנות כדי להודות לראשי חברות הביטוח שנרתמו בגל השריפות האחרון והסכימו לכסות חלק מהוצאות הפיצויים לנפגעים, למרות שהפוליסות התקפות לא כיסו את כל נזקי השריפות. "ממשלת ישראל מברכת אתכם, ראשי החברות, שנרתמו ללא כל מגבלה וללא כל לחץ, לקריאה של שר האוצר ושלי בעקבות גל השריפות שהתרחש בחודש נובמבר האחרון. חברות הביטוח הפגינו תמיכה בכל אזרחי המדינה שחששו כי יוותרו ללא כל כיסוי ביטוחי. זה היה רגע הרואי ועל כן יש להודות ולהוקיר את חברות הביטוח ואת העומדים בראשם".

מימין לשמאל: ד"ר גיא רוטקופף, סגן השר יצחק כהן, דורית סלינגר ויאיר המבורגר

שיתוף פעולה פורה

יאיר המבורגר, יו"ר איגוד חברות הביטוח, וד"ר גיא רוטקופף, מנכ"ל האיגוד, הודו באופן אישי לסגן שר האוצר ולממונה על רשות שוק ההון על הכבוד הרב שהעניקו לענף בהשתתפותם הפעילה בטקס. המבורגר בירך את שיתוף הפעולה של האיגוד עם סלינגר ואנשי רשות שוק ההון, שהביאו להסכמות בנושא סולבנסי. הוא הוסיף כי ”עולם הביטוח עובר שינויים רבים הקשורים, בין היתר, לרגולציה. אני מברך את שיתוף הפעולה של האיגוד עם סלינגר, תפקידנו הוא לקדם את ענף הביטוח".

בנוסף, ציין המבורגר את מעורבותו של סגן שר האוצר בפעילות ענף הביטוח והפיננסים וכינה אותו "ידיד וחבר אמיתי של חברות הביטוח'". עוד ציין המבורגר, כי הוא מביע צער על החלטתה של מגדל לפרוש מאיגוד חברות הביטוח וקרא לה לחזור לאיגוד. "אני מברכת את היוזמה לשיתוף פעולה של חברות הביטוח עם הרשות שאני עומדת בראשה. עלינו לפעול יחד כדי להמשיך ולהביא להישגים רבים לענף הביטוח והפיננסים תוך שימת דגש על ציבור המבוטחים", אמרה סלינגר. ד"ר רוטקופף הוסיף, "אני מאמין שבשיתוף פעולה הדוק עם סלינגר ומשרד האוצר, במעורבותו האישית של סגן שר האוצר, יחד עם חברות הביטוח, עולם הביטוח יחזק את הכלכלה בישראל ויביא עמו עידן חדש לחברות הביטוח ולאזרחים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email