מנכ"ל בית ההשקעות פסגות אירח את סוכני הלשכה

סו"ב אביטל: "הסיור הוא במסגרת העשרה מקצועית של הסוכנים בנושא השקעות פיננסיות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנכ"ל בית ההשקעות פסגות, ברק סורני, אירח ביום ראשון את נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו"ב ליאור רוזנפלד, יו"ר ועדת הפיננסים של הלשכה, סו"ב אודי אביטל וסוכנים בכירים נוספים. מטרת המפגש הייתה להגביר את הידע והמודעות של סוכני הביטוח בישראל לאפשרויות ההשקעה בשוק ההון. המפגש היה ביוזמת אביטל וסמנכ"ל סוכנים בפסגות גיל שרם.

סורני אמר בפתיחת המפגש: "אנו שמחים לארח את נשיא לשכת סוכני ביטוח ובכיריה למפגש העשרה מקצועי. אנו עובדים באופן צמוד עם סוכני הביטוח בישראל שמהווים היום עוגן מרכזי ושותפים לעשייה בממשק מול הלקוח. המוצרים והפעילויות הרבים שאנו מובילים, כמו פסגות PRO ופסגות פארטו, מאפשרים סל מוצרים רחב למגוון לקוחותינו. כבית ההשקעות הגדול בישראל נמשיך לפתח את הקשר עם הסוכנים לטובת ציבור לקוחותינו".

הביקור בפסגות | צילום: סו"ב תדהר סאטובי

רוזנפלד הוסיף: "לשכת סוכני ביטוח בישראל הציבה לעצמה מטרה לשים את נושא הפיננסים בקדמת הבמה, מתוך הבנה כי הנושא יהיה ערוץ הכנסה משמעותי בתיק הסוכן בשנים הבאות. מתוך כך שיתוף הפעולה הפורה עם בית ההשקעות פסגות הינו חשוב ביותר ונעשה הכל על מנת להעצים אותו. אנו מודים לפסגות על קבלת הפנים ועל פתיחת הלב והדלתות".

סוכני הביטוח סיירו בחדר המסחר של בית ההשקעות והקשיבו להרצאותיהם של בכירי פסגות. הכלכלן הראשי, אורי גרינפלד, דיבר על מגמות בכלכלה ובשווקים, בין היתר על מלחמת הסחר והצפי לעליית ריבית בארה"ב. מנכ"ל פסגות קרנות נאמנות, אייל גורן, דיבר על הפסיכולוגיה שמאחורי השקעותיהם של משקיעים בשוק ההון. סמנכ"ל השקעות, גת מגידו, דיברה על האתגר בניהול השקעות והסבירה על תהליכי ניהול המחקר וההשקעות בחו"ל של פסגות.

מסכם אביטל: "במסגרת תכנית העבודה של ועדת הפיננסים החלטתי לעשות סיורים בבתי השקעות; שהסוכנים יראו מה זה חדר מסחר, איך עושים מחקר על כסף, איך בונים השקעה ומה הם האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותם. הסיור הראשון נקבע בפסגות, ואליו הזמנתי את חברי הוועד המנהל בנוסף לחברי ועדת הפיננסים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email