מנכ"ל הלשכה: "הדרך לכנס הפנסיוני לא הייתה קלה"

רענן שמחי מספר על האתגרים הבלתי צפויים שהציב הכנס הפנסיוני השנה, כמו השבתת הכניסות לאילת באוויר וברכב בזמן הכנס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"הכנת הכנס הזה הייתה מרובה אתגרים, ורק בזכות העבודה המסורה של עובדי הלשכה, עבודה של יום ולילה, נצליח לקיימו באופן הטוב ביותר". כך מספר רענן שמחי, מנכ"ל לשכת סוכני ביטוח, שחווה קשיים יוצאי דופן בהכנת הכנס הפנסיוני שיתקיים בשבוע הבא באילת. "לצערנו, ראש עירית אילת, לאור העובדה שעומדים לסגור את שדה דב ביולי השנה, יקיים שביתה ביום שלישי ה־ 12 במרץ 2019 , ולא ייתן לאף מטוס לנחות באילת ולאף רכב להיכנס לעיר או לצאת ממנה בין השעות תשע בבוקר ועד שש בערב. באותו יום אמורים להגיע כ־70 איש כאורחי הכנס ו־ 73 צריכים לצאת החוצה".

רענן שמחי | צילום: גיא קרן

כיצד התגברתם על הקשיים הלוגיסטיים האלו?

"עשינו שמיניות באוויר, ושינינו תכנית שכבר ירדה לדפוס, שינינו את סדר הנואמים. כך למשל, היינו צריכים להזיז את הנאום של הממונה ד"ר משה ברקת, שהיה אמור לנאום ביום שלישי, אבל משום שאין טיסות באותו יום, הזזנו אותו לערב הפתיחה והוא יחזור באותו ערב באחת עשרה בלילה משדה התעופה רמון. והוא לא היחיד שהוזז בתכנית. קושי נוסף שצץ השנה – זו הפעם הראשונה שמשתתפי הכנס ינחתו בשדה התעופה רמון. זה מצריך מאיתנו לוגיסטיקה מרכבת יותר של סדרנות, אוטובוסים להסעות, כי הנסיעה במונית יקרה. עשינו הכול כדי שהמשתתפים יוכלו להגיע בקלות ובנוחות לבתי המלון".

לדברי שמחי, הכנס הפנסיוני מתאפיין בחדשנות כשביום השני והשלישי יתקיימו סדנאות מעשיות אליהן יוכל כל סוכן להיכנס אליהן, ללמוד ולצאת מהן כשהוא יודע מה לעשות בפרקטיקה. דבר חדשני נוסף בכנס הוא מתחם היועצים. יגיעו 7־8 יועצים מתחומים שונים כמו מחשוב, משפטים, ויעוץ ארגוני. המתחם יתקיים במלון רויאל ביץ' בין השעות 9:00 ־ 13:00 בימים השני והשלישי של הכנס. "כל סוכן יוכל להתייעץ חינם עם כל יועץ שמעניין אותו. יש גם שיתופי פעולה חדשים עם גופים שמפרסמים בכנס.

"שורה מכובדת של שרים וחברי כנסת צפויים להגיע לכנס. היה קל להשיג את חברי הכנסת השנה, שכולם עמדו בתור כי מדובר בערב הבחירות. סקר שביעות הרצון שיתפרסם בכנס ביום רביעי בצהריים הוא מאוד מעניין מבחינת התוצאות שלו".

למה העברתם את הכנס לרויאל ביץ'?

"בעבר התקיימו כנסי הלשכה במלון רויאל ביץ', ולאחר חמש שנים רצופות שבהן התקיימו הכנסים הארציים במלון דן, החלטתי להחזיר את הכנס הפנסיוני למלון רויאל ביץ'. לכל מלון יש את היתרונות והחסרונות שלו. אנחנו מצפים שהרויאל ביץ' יעשו ככל שיוכלו לטובת הצלחת הכנס. הכוונה היא שמעתה והלאה כל הכנסים הפנסיוניים יתקיימו ברויאל ביץ', והכנסים האלמנטריים יתקיימו במלון דן.

"אני רוצה להודות לעובדי הלשכה שעושים לילות כימים כדי שהכנס יהיה מוצלח, לסו"ב קובי ורדי, יו"ר ועדת ארועים וכנסים, לנשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד ולחברי הוועדה הפנסיונית בראשות סו"ב מיכאל נוימן", מסכם מנכ"ל הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email