מנכ"ל חדש לאיילון ביטוח – רו"ח שרון רייך

יחליף את המנכ"ל היוצא אריק יוגב שהודיע על פרישתו בתום 6 שנות כהונה. רייך: "אקדם מהלכים עסקיים אשר יציפו ערך לכלל בעלי העניין בחברה ויצעידו את הקבוצה להצלחות ולהישגים רבים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון איילון ביטוח בחר ברו"ח שרון רייך כמנכ"ל הבא של הקבוצה. רייך, מכהן כיום כמנכ"ל איילון אחזקות ומשנה למנכ"ל וראש אגף הפיננסים באיילון חברה לביטוח והוא יחליף את המנכ"ל הפורש של איילון חברה לביטוח, אריק יוגב, אשר הודיע בשבוע שעבר על כוונתו לסיים את תפקידיו בקבוצה בתום 6 שנות כהונה. יוגב נימק את פרישתו בהתקדמות הנוספת בהליכי העברת השליטה בקבוצת איילון לחברת ווישור גלובלטק. מינויו של רייך מותנה באישור רשות שוק ההון.

רו"ח שרון רייך, מנכ"ל איילון. צילום: אייל גזיאל

רייך (54, נשוי + 5) בעל ניסיון עשיר של כ-28 שנה בענף הביטוח והפיננסים. בהכשרתו הינו רואה חשבון בעל תואר ראשון בעסקים עם התמחות בחשבונאות ומימון. בטרם הצטרף לקבוצת איילון בשנת 2007, מילא תפקידים בכירים בענף הביטוח. את דרכו המקצועית החל במשרד רואה החשבון בבלי-מילנר, שנחשב באותה העת כאחד מהמשרדים הגדולים אשר התמחו בענף הביטוח.

"נוביל גם בחדשנות"

יו"ר קבוצת איילון, ד"ר אביגדור קפלן ברך את שרון רייך על מינויו וציין: "הבחירה מהווה הערכה רבה למקצועיותו ולפועלו של שרון כמנכ"ל איילון אחזקות וכמשנה למנכ"ל איילון ביטוח ונעשתה בתמימות דעים של כל חברי הדירקטוריון מתוך אמונה כי הינו האדם המתאים ביותר לקדם את החברה ולחולל בה את השינויים הנדרשים לצורך מיצובה כקבוצה מקצועית בכל ענפי הביטוח, ומובילה בתחומי החדשנות והטכנולוגיה".

שרון רייך מסר: "אני אסיר תודה על הבחירה והאמון שניתן בי על ידי הדירקטוריון להוביל את קבוצת איילון. אני סמוך ובטוח כי ההיכרות היסודית והעמוקה שלי עם ענף הביטוח בכלל ועם קבוצת איילון בפרט יסייעו בידי לקדם יחד עם עובדי והנהלת החברה מהלכים עסקיים אשר יציפו ערך לכלל בעלי העניין בחברה ויצעידו את הקבוצה להצלחות ולהישגים רבים". 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email