מנכ"ל חדש למגדל: רן עוז יו"ר כ.א.ל ימונה לתפקיד ויחליף את דורון ספיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון מגדל אישר את מינויו של רן עוז למנכ"ל החברה, במקומו של דורון ספיר, המנכ"ל היוצא. עוז מכהן כיום כיושב ראש כ.א.ל (כרטיסי אשראי לישראל) ודיסקונט קפיטל. בעברו כיהן בתפקידים רבים בהם הוביל מערכות פיננסיות גדולות, בין היתר סמנכ"ל בכיר וראש חטיבת שווקים פיננסיים בבנק דיסקונט, משנה למנכ"ל וכ-CFO בבנק הפועלים, משנה למנכ"ל ו-CFO בבזק, Corporate CFO בנייס ובחברות הייטק נוספות הנסחרות בנאסדק. בחברות אלה הוביל עוז מהלכי Turn around, רכישות ומיזוגים, השקעות, בניית תשתית ארגונית והובלת אסטרטגיית צמיחה והשארת ערך לבעלי המניות.

עוז (53) הוא בוגר תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה, תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון, וכלכלה עם התמחות בתורת המשחקים, בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית ירושלים, ובעל תעודת רואה חשבון.

רן עוז | צילום: פזית עוז

ניר גלעד, יו"ר הדירקטוריון, אמר: "בתום הליך ארוך וקפדני אישר היום דירקטוריון החברה את מינויו של רן עוז לתפקיד המנכ"ל, מי שאנחנו מאמינים שימלא את האתגרים הניצבים בפנינו בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אנו מאחלים לו הצלחה רבה ומודים לדורון ספיר על עשייתו למען החברה והצלחתה".

שלמה אליהו, בעל השליטה בחברה: "דירקטוריון החברה בחר היום את רן עוז להוביל ולנהל את החברה בשנים הקרובות, בהן מגדל צריכה לבסס את ההובלה בענף הביטוח, בכל ענפי הפעילות. אני בטוח שכישוריו ונסיונו הרב יביאו להשלמת המטרות והיעדים הרבים".

יש לציין, כי דורון ספיר הגיע גם הוא למגדל מחברת כ.א.ל, שם כיהן כמנכ"ל החברה. במאי האחרון הודיעו בעלי השליטה בחברה שלמה אליהו וספיר על סיום דרכם המשותפת.

מינויו של עוז כפוף להעדר התנגדות הממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email