מנכ"ל כלל ביטוח: "שיטת הלואו קוסט לא מתאימה לעולם הביטוח, בטח לא לביטוח בריאות"

יורם נוה הדגיש את שיתוף הפעולה עם לשכת סוכני ביטוח ובישר כי החברה תחזור לשווק ביטוחי נסיעות לחו"ל באמצעות סוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שיתוף הפעולה עם לשכת סוכני ביטוח טוב מתמיד, והצוות שלכם מאתגר אותנו כל הזמן. נמשיך להיות קשובים אליכם – זה חלק מהמחויבות של כלל וחלק מהמחויבות האישית שלי. מרגישים אתכם אצל הרגולטור ואני מתרשם מאוד מהכנסים המקצועיים של הלשכה". כך פתח יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, את נאומו בכנס הבריאות. נוה התייחס לזכיית כלל בציון פלטינה במדד מעלה, המדד החברתי בבורסה. הוא ציין כי כלל כגוף מוסדי חייבת להתייחס בכובד ראש לתפקיד שלה במשק כנושאת באחריות חברתית. עוד ציין נוה כי בימים אלה מלאה שנה לכהונתו כמנכ"ל כלל ביטוח, וכי היתה זו שנה מאתגרת במיוחד: "החדשנות היא אתגר ענק; יש מי שרואים אותה בהלם כעול ויש שרואים אותה כהזדמנות; אני סבור שזו הזדמנות שיש לתפוס אותה בשתי ידיים, לנער את האבק ולהוריד את החלודה", אמר.

נוה התייחס להישגי כלל ביטוח במדדי האוצר: "אנחנו מובילים כמעט בכל המדדים וגם במדד הסוכנים. בתחום הבריאות אנחנו מובילים במדד החדשנות. אנחנו צריכים לעשות עוד כדי להוביל וזאת בשת"פ עם הסוכנים שהם מכפיל כוח", הדגיש מנכ"ל כלל והוסיף: "בעולמות הסיכונים ובבריאות בפרט, אי אפשר להתנהל בלי שיהיה סוכן ביטוח שילווה וידאג למבוטח כל הזמן. שיטת הלואו קוסט לא מתאימה לעולם הביטוח, בטח לא לעולם ביטוחי הבריאות. זו אחריות של כולנו לדאוג שלמבוטח בביטוח בריאות תהיה המעטפת הכוללת, כדי שבעת צרה לא יהיה לו חוסר; בלי סוכן מקצועי ואחראי בתווך, לא נוכל כיצרן להתמודד".

נוה. מובילים כמעט בכל המדדים וגם במדד הסוכנים | צילום: גיא קרן

מנכ"ל כלל ביטוח גילה, כי החברה מגבירה את פעילותה בביטוחי נסיעות לחו"ל באמצעות סוכנים (כיום היא מבטחת ישירות את מבוטחי שירותי בריאות כללית), וכי תחל בפיילוט עם כ־100 סוכני ביטוח: "אני מקווה שבעוד שנה ימכרו סוכנים רבים פוליסות נסיעות לחו"ל של כלל", אמר.

מנכ"ל כלל הדגיש עוד כי אחת החוזקות של החברה היא אישורי תביעות: "מעבר למכירה אנחנו מלווים אתכם בייעוץ מקצועי בזמן אמת; כשיש טווח אפור יודעים שיש עם מי לדבר. אנחנו רוצים לראות אתכם בלבן שבעיניים. רק ככה אני יודע לעשות עסקים", סיים נוה את נאומו לקול מחיאות הכפיים של הנוכחים בכנס.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email