מנכ"ל כלל: "תקופת הניכור הסתיימה; אנחנו רוצים את הסוכנים לצדנו"

רוזנפלד: "גילינו כי קיים רצון לשינוי ושיתוף פעולה"; הורנצ'יק: "אנו מצפים מכלל לצמצם כל מכירה שאינה דרך סוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חשיפת שיחת טלפון של מוכרן ממוקד חברת כלל ביטוח שהבטיח ללקוח "נמכור לך ביותר זול מסוכן", עוררה גלים ותרעומת בקרב סוכנים רבים ברשתות החברתיות. בהקלטה שפורסמה בתחילת השבוע ברשתות, נשמע מוקדן של כלל ביטוח מכפיש סוכנים ומטיל בהם דופי.

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, פנה מיד למנכ"ל כלל ביטוח יורם נווה, ולמשנה ירון שמאי בתלונה חריפה על תוכן השיחה ודרש מהם לפעול בעניין. ירון שמאי ענה לרוזנפלד כי מדובר במקרה נקודתי וכי הנושא תוחקר וטופל למול אותו מוקדן. עוד אמר שמאי: "אנו נחדד את נהלי החברה ותהליכי הבקרה שלה כדי שמקרים אלו לא יישנו".

המפגש עם הנהלת כלל ביטוח | צילום: באדיבות לשכת סוכני ביטוח

יש לציין, כי לפרשיה זו קדמה פגישה שהתקיימה בשבוע שעבר, בין הנהגת הלשכה לבין הנהלת כלל החדשה, בה חשף מנכ"ל כלל יורם נווה את חזונו שעיקרו – חיזוק הקשר עם סוכני החברה והחזרת הסוכנים שעזבו בשנים האחרונות. נווה: "לצד הקידמה וערוצי השיווק השונים אנחנו רוצים את הסוכנים לצדנו; תקופת הניכור הסתיימה וסוכני החברה ירגישו בקרוב שאנחנו פותחים מחדש את הדלת".

בתגובה מסר נשיא הלשכה ליאור רוזנפלד: "גילינו כי קיים רצון לשינוי ושיתוף פעולה, וכן ראייה מוטת סוכנים בהנהלת כלל החדשה; כעת נותר לנו להמתין למעשים שיתמכו בכך".

ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא הלשכה, הוסיף כי "טוב עשו בכלל שהבינו כי הסוכנים הינם מרכז הפעילות, אנו מצפים מכלל לצמצם כל מכירה שאינה דרך סוכנים ולחזור לימיה כחברת סוכנים אמיתית". בפגישה עם ראשי כלל בשבוע שעבר ייצגו את הלשכה גם סוכני הביטוח ישראל גרטי, יו"ר הוועדה לביטוח כללי, אודי אביטל יו"ר הוועדה לפיננסים, ונאווה ויקלמן יועצת הנשיא לתחום רגולציה וקשרי ממשל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email