מנכ"ל מגדל: "סוכני הביטוח הם חלק מה־DNA של החברה"

"הסוכנים הינם המשאב העיקרי שלנו ולא נוותר עליהם. זאת הנחייה שאני אישית קיבלתי מבעל החברה שלמה אליהו וזאת גם המדיניות שלי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בפגישת היכרות שהתקיימה בימים האחרונים בין המנכ"ל החדש של חברת מגדל, דורון ספיר, לבין הנהגת הלשכה הוחלט בין היתר על העמקת שיתוף הפעולה בין שני הגופים. עוד סוכם כי מגדל תיקח חלק אקטיבי בכנסי הלשכה ואף תערוך תחרות מכירות בין סוכני החברה ומי שיעמדו ביעדים יזכו להשתתפות בכנס הלשכה האלמנטרי שיתקיים בנובמבר באילת. עוד סוכם כי סוכני החברה ישולבו בתהליכים דיגיטליים עתידיים.

בנוסף למנכ"ל החברה השתתף בפגישה גם ליאור רביב, המשנה למנכ"ל מגדל. מצד הלשכה השתתפו במפגש – נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, ממלא מקומו סו"ב ליאור הורנצ'יק; סו"ב נאוה ויקלמן, יועצת הנשיא וסו"ב צביקה ויינשטיין יו"ר ליסוב.

רביב, ויינשטיין, רוזנפלד, ספיר, ויקלמן והורנצ'יק | צילום: באדיבות לשכת סוכני ביטוח

המנכ"ל ספיר אמר כי "הסוכנים הינם המשאב העיקרי שלנו ולא נוותר עליהם. זאת הנחייה שאני אישית קיבלתי מבעל החברה שלמה אליהו וזאת גם המדיניות שלי. סוכני הביטוח הם חלק מה־DNA של חברת מגדל", הדגיש מנכ"ל החברה.

סו"ב הורנצ'יק אמר: "שיתוף הפעולה עם מגדל מתעמק ומעצים ואנחנו זוכים כאן לדלת פתוחה, מה שמאפשר פתרון בעיות סוכנים באון ליין".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email