מנכ"ל שירביט: "נגביר את שיתוף הפעולה עם הלשכה"

מנכ"ל שירביט: "סוכני הביטוח הם אורגן חשוב במערך היחסים בין מבוטחים וחברות מבטחות ואנו בשירביט נמשיך לעשות הכל בכדי שיקבלו שירות הוגן יעיל ומקצועי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בפגישה שנערכה בין הנהגת לשכת סוכני ביטוח להנהלה הבכירה של שירביט חברה לביטוח, נדונו נושאים רבים שעל סדר היום בפעילות סוכני הביטוח בעולם הביטוח הכללי. בין היתר, סוכם על מספר ערוצים לשיתוף פעולה וביניהם הידוק הקשר עם הלשכה לרבות עיבוי ההשתתפות בכנסים, התחייבות כי שירביט תשמור על ערוץ הסוכנים כערוץ שיווק עיקרי שלה וכן השוואת מחיר ללא פגיעה לסוכני החברה במידה ומבוטח שלהם יקבל הצעה ממוקד המכירות של שירביט. בפגישה סקרו מנכ"ל שירביט, גיל ספיר, והמשנה למנכ"ל ומנהל אגף ביטוח כללי, צביקה ליבושור, את ענפי הביטוח הייחודיים בהם מתמחה החברה ובהן פוליסת קבלנים ייחודית ופוליסות צ.מ.ה, ענפים בהם שירביט לא נחשפה עדיין למול סוכני הביטוח.

המפגש בין הנהגת הלשכה להנהלת שירביט | צילום: באדיבות שירביט

צביקה ויינשטיין יו"ר ליסו"ב אמר בפגישה כי "לשירביט יש ייחודיות משלה בענפים מסוימים וכן ברמת השירות והגיבוי לסוכן. אנחנו נעשה הכל להידוק הקשרים תוך כדי שמירה על מעמד הסוכן לרבות אזכור הסוכן בפרסומי החברה בתקשורת".

ספיר מנכ"ל שירביט, אמר ל"ביטוח ופיננסים" בעקבות הפגישה כי "סיכמנו עם הנהגת לשכת סוכני ביטוח על המשך שיתוף פעולה פורה לטובת סוכני הביטוח בכלל ולצד לשכת סוכני ביטוח בפרט כפי שהחברה נהגה מזה שנים רבות; סוכני הביטוח הם אורגן חשוב במערך היחסים בין מבוטחים וחברות מבטחות ואנו בשירביט נמשיך לעשות הכל בכדי שיקבלו שירות הוגן יעיל ומקצועי כפי שעשינו בעבר וכפי שמדדי השרות של רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון מראים מזה ארבע שנים ברציפות בהם אנו במקומות הראשונים", ציין ספיר.

בפגישה השתתפו מטעם הלשכה גם סו"ב נאוה ויקלמן יועצת הנשיא, רענן שמחי מנכ"ל הלשכה ונשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email