מנכ"ל שלמה ביטוח: "בחרנו לעבוד רק באמצעות סוכני ביטוח ואנחנו החברה הצומחת ביותר"

אורי אומיד אמר את הדברים בתוכנית "כל הזכויות" ברדיו צפון; נשיא הלשכה, שהתארח גם הוא בתוכנית, ציין: "אנחנו איש האמון של הלקוח, הוא המעסיק שלנו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנכ"ל שלמה ביטוח, אורי אומיד, התארח השבוע בתכניתו של עו"ד סאמי אבו-ורדה "כל הזכויות" ברדיו צפון.

לשאלת המנחה איך הפכה שלמה ביטוח לחברה משמעותית בענף הרכב, למרות שהיא כמעט ולא מפרסמת את עצמה, ענה אומיד: "ביטוח זה עסק רציני; אנחנו לא מאמינים שאפשר למכור ביטוח בטלוויזיה. אם יש מי שיכול לשמש כמנהל הסיכונים של המשפחה ולדאוג לצרכי הביטוח שלה זה סוכן הביטוח. אנחנו החלטנו לעבוד רק באמצעות סוכני ביטוח, שגם יכולים לבחון אותנו, מה שהמבוטח לא יודע לעשות. ההוכחה היא במספרים – שלמה היא חברת הביטוח הצומחת ביותר בשנים האחרונות, עם התשואה להון הגבוהה ביותר. ב-2019 הסתכמה התשואה ב-39%".

אורי אומיד | צילום: באדיבות שלמה ביטוח

עוד אמר אומיד כי בעיני החברה סוכני הביטוח הם יועצי ביטוח, שבכל רגע נתון יכולים להחליט על פוליסה למבוטח שלהם מחברה אחרת: "לשמחתי סוכני הביטוח בוחרים בנו, כמו שאנחנו בוחרים בהם. אין סוכן ביטוח שלא מכיר את שלמה ביטוח, אז במקום להשקיע בפרסום לציבור הרחב, אנחנו משקיעים בסוכנים".

עובדים אצל הלקוחות

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, היה האורח הטלפוני במפגש עם אורי אומיד ברדיו צפון, ואמר: "חשוב לנו להעצים חברת ביטוח כמו שלמה שעובדת רק עם סוכני ביטוח".

לשאלת המנחה לגבי הקושי של סוכן הביטוח לפעול שלא לפי האינטרסים של חברת הביטוח, ענה רוזנפלד: "אנחנו איש האמון של הלקוח, הוא המעסיק שלנו; אנחנו לא שכירים של חברות ביטוח; חצי מהתביעות לא היו משולמות אם לא הייתה התערבות של סוכן ביטוח שיודע לעשות את המלחמה עבור המבוטח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email