מנכ"ל שלמה ביטוח: "חברות שדורכות על עמלת הסוכן, יקבלו אותם ביותר יקר כשיתאגדו בסוכנויות"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלמה ביטוח ערכה בתחילת השבוע את האירוע השנתי של 'מועדון ה-100', הסוכנים המובילים של החברה, תחת הקונספט של "אירוע ביתי" והיותה של שלמה ביטוח הבית הטוב ביותר לסוכני הביטוח.

לאירוע הגיעו עתליה שמלצר נשיאת קבוצת שלמה, אסי שמלצר יו"ר קבוצת שלמה, עפרה רייף-שמלצר וישראל רייף יו"ר אפקון, הנהלת ועובדי החברה ומאה הסוכנים של מועדון ה-100, איתם הגיעו נשיא לשכת סוכני ביטוח סו"ב ליאור רוזנפלד, ממלא מקומו סו"ב ליאור הורנצי'ק, יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה סו"ב ישראל גרטי ויו"ר ועדת תקנון בלשכה סו"ב אורי צפריר.

במסגרת האירוע ערכה החברה את טקס הסוכנים המצטיינים המסורתי והעניקה את אות סוכן השנה לשנת 2018 לסו"ב טוביה הרץ; אות סוכנות השנה לסו"ב דוד כהן, ביטוח דרום יהל; אות סוכן השנה בענף הרכב לסו"ב מוטי צידון, קרסו; אות סוכן השנה בענף הדירות לסו"ב יורם זילברמן; אות הסוכן העסקי לסו"ב ענר אדרי, כרמים סוכנות לביטוח; אות פריצת השנה לסו"ב ורד וייסלר גנץ וסוכנויות הזהב לשנת 2018 – סו"ב אלכס צ'רנומורדיק, אליפים סוכנות לביטוח וסו"ב שלומי קוך, קפלן נעים סוכנות לביטוח.

אורי אומיד | צילום: באדיבות שלמה ביטוח

אורי אומיד, מנכ"ל שלמה ביטוח בירך את חברי מועדון ה-100 ואמר, "באוגוסט 2013, לפני שש שנים, נולד הרעיון של 'מועדון ה-100'. אנחנו שותפים ליעדים. כל אחד מצדו, החברה והסוכן, מתמודדים עם היעדים חודש-חודש. מבחינתנו זה שותפות אמיתית. כולנו יודעים שענף הביטוח בישראל הגיע להיקפים ולהצלחה, כל זאת בזכות הסוכנים".

בדבריו תקף את החברות המסורתיות המוכרות גם בצורה ישירה ואמר: "מה שכנראה יקרה, זה שיותר ויותר סוכנים שמקטינים להם את ההכנסה מתחרות מבית, יתאגדו כדי להקטין את ההוצאות שלהם ויגיעו למקומות שקוראים להם סוכנויות, ואותה חברה שחשבה להקטין את ההוצאות שלה דרך זה שהיא דרכה על העמלה של הסוכן, תקבל אותם ביותר יקר ולא רק ברכב – בדירות, בעסקים, בסיכונים. כי היא תקבל אותם דרך הסוכנויות".

טובי שמלצר, משנה למנכ"ל שלמה ביטוח ביקש מהסוכנים "לשמור על חברות סוכנים". עוד אמר: "'מועדון ה-100' הפך להיות חלק משמעותי מאוד בפעילות החברה, וחברי המועדון הפכו להיות חוד החנית של הסוכנים שלנו. שנת 2018 הייתה שנה טובה ומוצלחת ביותר בתולדות החברה. וזה בזכות כל מי שיושב פה. אני שמח וגאה שכל שנה, בחגיגת האירוע, אנחנו מספרים על התוכניות ועל השיפור בהישגי החברה. מקווה שבעזרתכם נמשיך לספר על זה גם בשנים הבאות".

האירוע השנתי נערך באולמי "ואלי" בכפר סבא, במהלכו נהנו הסוכנים מארוחת ערב חגיגית והופעה של קרן פלס.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email